Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Brīnumu mežs | Ģimenes izklaides centrs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ģimenes izklaides centrs Brīnumu mežs Siguldā un Valmierā piedāvā plašas izklaides iespējas gan iekštelpās, gan ārā.

Neatņemama kāzu sastāvdaļa ir bērnu izklaidēšana kāzu norises laikā. Brīnumu mežs piedāvā piepūšamās atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai maksimāli jautri un atraktīvi pavadītu laiku. Mēs esam vienīgie Latvijā, kuri piedāvā lielo, piepūšamo atrakciju pieaugušajiem. Lai jums savos svētkos nebūtu jāsatraucas par mazo ķiparu izklaidēšanu, ļaujiet par to parūpēties mums. Oriģināla un neaizmirstama izklaide jums un jūsu kāzu viesiem būs mūsu rīkotā putu ballīte! Putas iespējamas gan tradicionāli baltā krāsā, gan rozā, gan zilā, gan zaļā. Līdz ar to, jūsu kāzu ballīti padarīs vēl košāku un iespaidīgāku!

Saviem klientiem piedāvājam arī Wondercandy cukurvati. Mums piedāvājumā ir līdz šim Baltijā un Eiropā neredzēti produkti, piemēram, cukurvates dāvanu kaste. Lieliska dāvana jaunajam pārim kā naudas pasniegšanas kaste ar motivējošiem un saldiem tekstiem turpmākajai dzīvei. Amerikā augstu popularitātes līmeni kāzu kūku izvēlē ieņem cukurvates kūka. Arī Wondercandy piedāvā cukurvates kūkas jums vēlamajā krāsu gammā, stāvu skaitā un garšu plašajā piedāvājumā.

Brīnumu mežs ar lielāko prieku palīdzēs sarīkot jūsu svinību jautrāko, aktīvāko, oriģinālāko un cukuraināko daļu! Rūgts!