Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Adecor.lv

Adecor.lv

1 gadus ar mums

+371 26565069

LV, EN, RU

Sazināties ar Adecor.lv


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Minimālisma stila betona trauki būs lieliska dāvana, kas būs piemērota jebkuros svētkos un iederēsies jebkurā interjerā!

Sojas vaska svece, kas pildīta betona traukā, radīs mājīguma sajūtu, ko pastiprinās koka deglis, kuram degot rodas sprakšķošas malkas efekts. Betona trauks būs kā lielisks papildinājums!

Uzņēmuma nostāja ir izmantot pēc iespējas vairākkārtīgi pieejamos materiālus. Kad svece ir beigusies, pasūti rezervi un baudi sveci vēl un vēl. Vai izmazgā trauku un izmanto savā ikdienā - piemēram, vannasistabas piederumiem, garšvielām utt. Betona paliktnim arī ir daudz dažādu pielietojumu - sākot no sveču paliktņa līdz pat atslēgu traukam priekšnamā.

Jebkurš Adecor.lv komplekts pieejams pelēkā vai melnā krāsā.

Kā arī nevar aizmirst pieminēt - betona vāze sievietes siluetā, kas ir pēdējo gadu trends, iederēsies jebkurā interjerā un būs lieliska dāvana jebkuros svētkos. Dāvana, kas būs ilgmūžīgs interjera priekšmets ar pievienoto vērtību - siluetu var izmanto gan kā vienkāršu dekoru, gan kā puķu podu, svečturi, kā arī dažādu priekšmetu turētāju.

Vairāk informācijas Instagram kontā.

Raksti!


Lasi vairāk

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem

Mīļas un jēgpilnas kāzu dāvanas viesiem