Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar AIRVALENT gaisa kvalitātes mērītājs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


AIRVALENT CO2 gaisa kvalitātes mērītājs - tās ir tehnoloģijas dzīves kvalitātes uzlabošanai!

AIRVALENT ir funkcionāls, noderīgs un dizainiski skaists mājokļa aksesuārs, kas ir ražots tepat Latvijā, Ventspils uzņēmumā SIA Aspired. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas sekot līdzi gaisam ko elpojam! AIRVALENT mēra CO₂, mitruma un temperatūras līmeni mājās vai darbavietā. AIRVALENT mudina cilvēkus domāt par pašu vērtīgāko, kas mums ir dots - mūsu veselība.

Kāpēc gaisa kvalitāte ir svarīga?

Vairums cilvēku lielāko dienas daļu pavada telpās, tāpēc ir īpaši svarīgi sekot līdzi gaisam, ko elpojam. Gaisa kvalitāte ietekmē ikvienu. Sliktas kvalitātes gaiss var izraisīt nogurumu, koncentrēšanās spēju trūkumu, apātiju, elpošanas slimības, alerģiskas reakcijas un daudz citas nepatīkamas sekas.

Īpaši svarīgi tas ir alerģiskiem cilvēkiem, jaunajām māmiņām, ģimenēm, kā arī ikvienam veselīga dzīvesstila piekritējam. Tas ir vienkāršs veids kā uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Kāpēc izvēlēties AIRVALENT gaisa kvalitātes sensoru?

  • AIRVALENT gaisa kvalitātes mērītājs ir personalizējams, lai tas iederētos ikvienā interjerā. Pieejami 3 dažādu krāsu metāla korpusi, 45 iepriekš izstrādāti un personalizējami stikla dizaini un 10 displeja noformējumi, no kuriem izvēlēties.
  • AIRVALENT ir mazākasi gaisa kvalitātes mērītājs pasaulē (5x5 cm).
  • Mūsu gaisa kvalitātes mērītājs ir ražots Latvijā, izmantojot tikai augstas kvalitātes materiālus: anodēts alumīnijs un rūdītais stikls, tāpēc tas ir izturīgs pret skrāpējumiem un triecieniem.
  • AIRVALENT izmanto nedispersīvu infrasarkano sensoru - fotoakustisko tehnoloģiju, kas nodrošina visprecīzākos un uzticamākos CO₂ mērījumus.
  • Gaisa kvalitātes mērītājam izveidota pielāgota AIRVALENT lietotne, kas vienmēr atgādinās par augstu CO₂ līmeni, tajā iespējams mainīt displeja izskatu, kā arī veikt daudzas citas funkcijas.
  • AIRVALENT ir funkcionāls un ērts. Tas tiek uzlādēts, izmantojot USB Type-C kabeli. Akumulatora darbības laiks ir līdz 31 dienai. Pilnas uzlādes laiks līdz 1h.

Ienāc un izvēlies savu AIRVALENT un uzlabo savas dzīves kvalitāti!


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī