Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

AuGustes iedvesmas dārzs

AuGustes iedvesmas dārzs

Pirmo gadu ar mums

Saulkrastu novads, Sējas pagasts

+371 26401764

LV, EN, RU

Sazināties ar AuGustes iedvesmas dārzs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


AuGustes iedvesmas dārzs ir maģiska vieta kāzu ceremonijām, pieturvietām un fotosesijām. Šeit dabas ainavas burvība savijas ar cilvēku radīto skaistumu, sniedzot iespēju svinēt dzīvi gan ziedošā, iekoptā paradīzē, gan teiksmainā, neskartā savvaļā - pļavā, mežā vai upes krastā.

Dārza teritorijā slejas majestātiskas kolonnas radot sajūtu, kas esat nokļuvuši kādā eksotiskā salā, savukārt, vairāk kā divi tūkstoši hortenziju ļauj ienirt baltos gubu mākoņos. 10 hektārus plašajā teritorijā atradīsiet arī jaudīgus ozolus spēka rituāliem, kalnā jūs gaidīs zemes spēka vieta īpašam tradīcijām, bet visā dārza teritorijā - nelielas noskaņas oāzes skaistiem fotomirkļiem.

Tavs īpašais stāsts!

Plašā, daudzveidīgā dārza teritorija sniedz iespēju izvēlēties tev visīpašāko vietu! Iespējams tā būs starp majestātiskām kolonnām, bet varbūt dziļi mežā prom no citu acīm. Mēs priecāsimies palīdzēt uzburt tieši tavu izsapņoto stāstu ar ziediem un dekorācijām, kā arī būsim atvērti, ja to vēlēsies izdarīt ar savu komandu. Mūsu sadarbības partneri parūpēsies par teltīm lietus gadījumā un gardām uzkodām.

Ziedoša pieturvieta!

Pačuksti savai vedējmātei, ka vēlies nokļūt ziedošā pasakā un mēs tādu sarūpēsim! Tieši jums servēts galdiņš romantiskam mirklim vai varbūt kādai mīlestības pilnai vēstulei?

Vecmeitu ballīte - skaista, sievišķīga, gaisīga un mazliet mirdzoša?

Jā, tieši tādu mēs tev to sarūpēsim! Lai top romantisku akcentu, sirsnīgu sarunu un koprades piepildīta diena dārzā! Mēs parūpēsimies par burvīgu noskaņu, radošām un sievišķīgām meistarklasēm, bet jūs par lielisku kompāniju!

Kopīgi iespējams gan darināt dažādus mirdzošus kristālu dekorus, ieliekot tajos īpašus nodomus, gan smelties sievišķīgas zināšanas.

Kāzu jubileja vai romantisks randiņš!

Uzaicinu savu otro pusīti uz pikniku dārzā! Randiņš pie dabas, kopīgas pastaigas un skaisti fotomirkļi? Vai varbūt neliels, tikai jums sagatavots muzikāls priekšnesums? Ļaujies!