Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IITTALA | Ginalas interjers TOP

IITTALA | Ginalas interjers

Pirmo gadu ar mums

Aspazijas bulvāris 24, Rīga, Latvija

+371 67222270

ginalasinterjers.lv

LV

Sazināties ar IITTALA | Ginalas interjers


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Iittala būtība slēpjas noturīgajos skandināvu dizaina principos: kvalitātē, estētikā un funkcionalitātē.

Iittala produktu dizains nemanāmi pielāgojas mainīgajām mājsaimniecības tendencēm. Ļaujot cilvēkiem izzināt savu radošumu, šie produkti ļauj ikvienam izveidot savu ideālo dzīves telpu. Izvēlieties vēlamo dizaina līniju, sajauciet un saskaņojiet krāsas un formas — Iittala sniegtās iespējas ir neierobežotas.

Iittala produktus mēs iztēlojamies kā dārgumus, kas nodoti paaudzēs. Novatoriskie dizaineri Kaj Franck un Alvar Aalto, kas iemieso progresīvu filozofiju, turpina iedvesmot Iittala kolekcijas.

Zīmola devīze ietver viņu ilgtspējīgo redzējumu:

Mēs ne tikai radām skaistas lietas, mēs ticam mūžīgam dizainam, kas vienmēr paliks aktuāls!

Iegādājieties šodien un izbaudiet mūžīgi.

šobrīd Iittala skandināvu dizaina produkti ir pieejami mūsu veikalos Viļņā un Kauņā, Lietuvā, un Rīgā, Latvijā, Aspazijas bulvārī 24. Mūsu veikalos ir apskatāmi praktiski priekšmeti, interjera dekori un virtuves piederumi, kurus var bez piepūles kombinēt ar jau esošajiem priekšmetiem.

Sniedzot iespēju katram būt savam interjera dizainerim, Iittala atvieglo māju izveidi un iekārtošanu, dāvanu pasniegšanu, kur katrs mirklis ir caurstrāvots ar senām tradīcijām un skandināvu dizainu.