Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Minnti foto | Interjera priekšmeti


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ar dzīves mirkļiem ir tāpat kā ar laimi - nav viena liela laime, bet ir daudz mazas laimītes. Daudz mazi un neatkārtojami dzīves mirkļi ir tie, kas veido mūsu ikdienu un dzīves īsto garšu. Un starp tiem noteikti ir tādi, kurus būs jauki atcerēties arī pēc laika. Lai tie nepazustu nebūtībā un sagādātu atkārtotu prieku, vari kopā ar Minnti izveidot daudz unikālus foto produktus, kuri būs lieliska dāvana radiem, draugiem un arī sev: fotogrāmatas, dizaina kartiņas, fotoplakāti, kanvas, kalendāri, foto izdrukas.

Minnti mudina ļauties radošam lidojumam un izveidot foto produktus, kas tev var noderēt gan kāzu norises īstenošanā, gan kāzu noformējumā, gan kāzu dāvanām.

  • Plakāti noformējumam;
  • dizaina kartiņas kā kāzu ielūgumi, paldies kartiņas;
  • fotogrāfijas foto sienām;
  • foto sloksnes un retro bildes kā galda kartes, galda numuri;
  • dāvanai īpašo mirkļu fotogrāmata;
  • fotogrāmata kā viesu grāmata;
  • kanvas noformējumam un dāvanām.

Iemūžinātos mirkļus Minnti produktos varēsi saglabāt estētiskā veidolā, moderni, ātri un ērti, jo tiem ir gaumīgas dizaina sagataves. Visi produkti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, ar lielu rūpību un labām domām, un katrs no meistariem palīdz skaistajām un priekpilnajām atmiņām atkal kļūt dzīvām, priecēt ikdienas skrējienā un kļūt par sirsnīgāko dāvanu.


Kā pasūtīt?

Pasūtījumu vari izveidot Minnti mājas lapā. Minnti tiešsaistes produktu redaktors ir veidots tik vienkārši lietojams, lai pasūtīt būtu ātri un ērti gan no datora, gan telefona:

  1. Pievieno bildes;
  2. Saliec bildes un tekstus dizaina sagatavēs;
  3. Liec grozā, veic pasūtījumu un apmaksu, un gaidi gatavo produktu.

Tavi īpašie foto produkti tiks izgatavoti, gaumīgi iesaiņoti un izsūtīti 3-4 darba dienu laikā.


Piegāde

Piegāde Baltijas valstīs vidēji aizņem 1 - 2 darba dienas pēc izsūtīšanas. Ja gadās, ka vajag ļoti steidzami, lūdzam par piegādes iespējām sazināties e-pastā info@minnti.lv vai čatā.


Lasi vairāk:

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem