Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Northern Biome

Northern Biome

1 gadus ar mums

Kalna Smīdes, Drabešu pagasts, Cēsu novads, Latvija

+371 26435206; +371 25501872

northernbiome.eu

LV, RU, EN

Sazināties ar Northern Biome


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar ilgtspējīgu biškopību kopš 1923. gada.

Mūsu medus ir neapstrādāts, bioloģisks, tīrs un dabisks - ievākts no Ziemeļeiropas augiem, kas aug Gaujas Nacionālā parka un rezervāta neskartākajā vidē.

Mūsu medū tiek saglabāti visi dabiski iegūtie komponenti, piemēram, bišu pieniņš, bišu ziedputekšņi, propoliss, bišu inde, dažādi fermenti, vitamīni, antioksidanti un minerālvielas.

Kā arī esam izveidojuši unikālu medus šķirni - Griķu - amoliņa medus, šādu medus šķirni nekur citur pasaulē neatradīsiet!


Mūsu produktu klāstā ietilpst netikai medus produkti, bet arī to maisījumi piemēram - šokolāde, kanēlis un ingvers medū. Piedāvājam šūnu medu koka rāmīšos, kas produktam piešķir autentisku izskatu un kalpos kā orģināla dāvana. Mūsu produktu klāstā atradīsiet arī tējas un bišu vaska sveci stikla traukā. šogad esam izveidojuši īpaši plašu dāvanu komplektu klāstu, kas kalpos kā brīnišķīgas dāvanas tiem kas novērtē medus saldo garšu un neskaitāmus ieguvumus veselībai.

  • Pasūtījumus vidēji sagatavojam nedēļas laikā, kā arī nodrošinam pasūtījumu piegādi.
  • Veidojam dāvanu komplektus uz pasūtījuma, kā arī sadarbojoties ar dizaineri piedāvājam pielāgot produktu vizuālo noformējumu pēc pasūtītāja vēlmēm.
  • Strādājam ar dažādiem budžetiem un gaumēm.


Lasi vairāk

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem