Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar DECO WALLS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mirdzošās foto sienas dod iespēju apvienot moderno ar klasisko eleganci, radot neaizmirstamu un svinīgi vizuļojošu foto stūrīti, kā elegantu rotu kāzām. Deco Walls vizuļojošās foto sienas ne tikai piesaistīs viesu skatienus, bet arī radīs neaizmirstamu atmosfēru, piešķirot svinīgajam notikumam vēl lielāku dzirksti un burvību.

Kvalitāte, kas iekaro sirdis

Foto sienas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ne tikai izcilu izturību, bet, pateicoties augstas kvalitātes krāsu spoguļa pārklājumam, garantē izcilu mirdzēšanu un vizuļošanu.

Krāsu daudzveidība

Izvēlies no mūsu plašā krāsu klāsta. Vēlies romantisku rožu ziedu toni, klasisko zelta spīdumu vai maigi zilo? Mēs piedāvājam visplašāko krāsu izvēli, atbilstoši jūsu gaumei un pasākuma stilam.

Pielāgojami izmēri

Mēs saprotam, ka katras kāzas ir unikālas. Tāpēc mūsu foto sienas ir pieejamas dažādos izmēros, lai pilnībā apmierinātu tavas vajadzības un atbilstu telpas specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai tu organizē privātu ballīti vai lielu kāzu ceremoniju, mēs piedāvājam sienas pielāgotā izmērā - standarta foto sienas 1.8-3.0 m x 1.8-3.0 m vai arī lielākus izmērus, lai noklātu visu sienu.


Mūsu mirdzošās foto sienas nav tikai dekora elements - tās ir piedzīvojums, kas rada neaizmirstamas atmiņas un svinīgu noskaņojumu. Ienāc mūsu pasaules mirdzumā un ļauj savām kāzām izcelties ar ekskluzīvu SolaAir Premium foto sienu.

Vizuļojošās foto sienas - lai jūsu kāzas mirdz un iedvesmo!

Vairāk info mājas lapā!

Ar cieņu, 

Decowalls.lv īpašniece Elmaara-Aiga Timma


Noma vai iegāde

Nomai pieejamas sienas, aksesuāri, stends, kā arī palīdzēsim piemeklēt balonu virtenes vai citus dizaina elementus lai Jūsu foto stūrītis izskatītos ideāli.

Nomas cena:

Vizuļojoša siena (bez aksesuāriem) sākot no 150 EUR bez PVN / diena (līdz 23h). Katra nākamā diena 70 EUR bez PVN.

Statīvs 30 EUR bez PVN / diena. Sienu iespējams stiprināt arī pie ēkas/telpas sienas vai piekārt, neizmantojot statīvu.

Piegāde un uzstādīšana sākot no 25 EUR (Rīgas robežās).


Par mums

SIA Event Design N More ir ekskluzīvs Premium klases SolaAir dinamisko vizuļojošo dekoratīvo sienu izplatītājs Baltijā. Mēs sadarbojamies ar lieliem un maziem uzņēmējiem, privātpersonām un IK, piedāvājot novatorisko SolaAir sienu tirdzniecību un nomu.

Laika gaitā pakalpojumu klāstu esam papildinājuši, piedāvājot dekorēšanu, aksesuārus, fotogrāfa pakalpojumus u.c.

Mēs esam pārliecināti, ka dzīve ir par BRĪNIšĶĪGĀM SAJUTĀM, un mūsu mērķis ir radīt šīs sajūtas ikvienam mūsu klientam un partnerim. Sākot no dzimšanas dienas ballītes līdz korporatīvajiem pasākumiem, mēs piedāvājam unikālus, kvalitatīvus un intriģējoši aizraujošus risinājumus, kas padara katru pasākumu īpašu un neaizmirstamu. Mūsu risinājumi ideāli papildina pasākuma interjeru, piešķirot tam neaizmirstamu un ekskluzīvu piesitienu. Katrs elements tiek rūpīgi izvēlēts, lai radītu harmoniju un izceļošu atmosfēru.

Rekvizīti:

SIA Event Design N More

Reg. Nr. 40203521961

Juridiskā adrese: Rīga Brīvības iela 132B

Tel. +371 27079926

info@decowalls.lv


Lasi:

Izklaide kāzu viesiem - dažādi priekšnesumi un atrakcijas