Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

September Events kāzu dekorācijas

September Events kāzu dekorācijas

1 gadus ar mums

+371 28334811

LV, EN, RU

Sazināties ar September Events kāzu dekorācijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Svinēt dzīvi, svinēt svētkus, svinēt skaisti!

No mazām privātām svinībām līdz grandiozām kāzām - mūsu radošais pieskāriens jebkuru pasākumu pārvērtīs neaizmirstamā pieredzē. Kāzas ir mūsu aizraušanās, iedvesmoti un ar augstu atbildības sajūtu uzbursim tādu noskaņu, kas vislabāk atspoguļo katra pāra unikālo mīlas stāstu. Sākot no kāzu vizuālā koncepta izstrādes līdz dziļajai ieelpai pirms ceremonijas, esam blakus, gatavi uzklausīt, ieteikt, atbalstīt. Pievēršam lielu uzmanību niansēm, jo esam pārliecināti - dievs slēpjas detaļās. Varam uzburt svētkus dažādā stilistikā - sākot no bezrūpīgā Rustic līdz elegantajai klasikai, no romantiskā Boho līdz industriālajam Loft stilam. Ar izsmalcinātām ziedu kompozīcijām, pieskaņotām papīrlietām, vides un telpas iekārtojumu, pārdomātu galdu klājumu mēs atdzīvināsim jūsu redzējumu un piepildīsim izsapņoto.

Mīlestībā,

Baiba / September Events


Pakalpojumi

  • Kāzu vizuālā koncepta izstrāde
  • Papīrlietu dizains
  • Floristika
  • Ceremonijas vietas dekorēšana
  • Svinību vietas dekorēšana
  • Fotostūra izveide
  • Mičošanas vietas noformējums
  • Lounge zonas iekārtošana
  • Kāzu pieturvietas noformējums
  • Citu pasākumu dekorēšana (dzimšanas dienas, saderināšanās, pikniki)

Rezervācija

Minimums mēnesi pirms pasākuma, bet, ja plānots pēdējā brīža pasākums, ir vērts sazināties individuāli.


Cena

Ikvienas kāzas ir atšķirīgs stāsts ar savu vīziju, konceptu un vajadzībām. Dekorēšanas izmaksas veido vairākas pozīcijas, kas izriet no pāra vēlmēm. Sazinieties individuāli, lai varam piemeklēt labāko variantu kāzu dekorēšanai!


Atsauksmes

"No sirds iesaku izmantot Baibas piedāvātos pakalpojumus, jo svētku organizēšana bez šaubām ir viņas sirdslieta, kam viņa atdodas maksimāli, un arī rezultāts ir uz visiem 100% un pat vēl vairāk! Komunikācija ir izcila, viegla un patīkama! Tika ļoti ātri uztverta mana vīzija par kāzu noskaņu, no Baibas puses jutu ļoti lielu iesaisti, idejas, ierosinājumus, dažādus piemērus no savas pieredzes, kas man ļoti atviegloja kāzu plānošanas procesu. Manuprāt, Baiba ir perfekcioniste, kas grib lai viss būtu ideāli, tiek piedomāts pie katras mazākās detaļas un pie katra sīkumiņa" - Baiba & Ruslans.

"Paldies par mūsu kāzu dekorēšanu - tika ātri uzķertas vēlmes un ļoti skaisti tās realizētas! Komunicēt bija tik viegli un patīkami - kad ideju no Pinterest kļuva pārāk daudz, Baiba palīdzēja neapjukt un atrast to īsto esenci. Ar viņas palīdzību kāzu plānošana var būt arī mierīga un baudāma, paldies! Iesaku September events, ja vēlies skaisti svinēt dzīvi un mīlestību!" - Dace & Ingars.

"Gribēju pateikt milzīgu paldies par mūsu kāzu dienas dekorēšanu. Dekors uz platformas, pie ieejas viesu namā un pati viesību zāle bija perfekta! Katrs ziediņš un lampiņas, galdi bija tik gaumīgi- kā pasakā! Es vēl joprojām nespēju noticēt, ka svētki var būt tik skaisti, katrs sīkumiņš un viss kopā- pasaka! Tu esi svētku feja" - Dženita & Igors.

"Patika viss, sākot ar pirmo komunikāciju, beidzot ar dekorāciju novākšanu! Baiba ieklausījās visās manās velmēs, spēja ieteikt vēl labākus variantus un uzbūra manas sapņu kāzas! Ļoti iesaku visiem!" - Kristīne & Renārs.


Lasi:

9 jautājumi, ko uzdot kāzu dekoratoram