Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

WoodVin

WoodVin

Pirmo gadu ar mums

LV, EN, RU

Sazināties ar WoodVin


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


WoodVin piedāvā eleganta dizaina koka kūku statīvus un svečturus, kas tiek virpoti Latgalē un ir 100% roku darbs.

Mūsu koka kūku statīvu un svečturu izmantošana ir videi draudzīga izvēle, jo ir izgatavota no dabīga materiāla. Mēs izmantojam priedi, jo tā ir stipra un viegla. Tai ir labi saskatāmas gadskārtas, kas piedot akcentus un veido unikālus dizainus. 

ORIĢINĀLI UN ILGTSPĒJĪGI

Šie koka kūku statīvi noteikti pārsteigs jūsu viesus! Neatkarīgi no tā, vai tās ir kāzas, dzimšanas dienas ballīte vai mājīga ģimenes tikšanās, kūka būs pasākuma zvaigzne. Kūku statīvi ne tikai uzlabos un izcels kūku, tie ir arī praktiski. Izturīgā koka pamatne nodrošina izcilu stabilitāti un atbalstu, kā arī sniedz vieglāku piekļuvi un rotāciju.  Mūsu produkti ir ilgtspējīgi. Bieži klienti nopērk kāzu kūkas statīvu uz savām kāzām, un tad jau to izmanto visos savos jaunās ģimenes svētkos. Svečturi iekļaujas dažādos interjeros un ļoti labi izskatās āra pasākumos, piemēram, dārza ballītēs. 

KŪKU STATĪVI

Mūsu statīvi ir saliekami, kas ļauj tos viegli uzglabāt, kad tie netiek izmantoti. Galda klājumā varat izmantot iespēju kūkas pasniegt dažādos līmeņos, mums ir pieejami divu veidu izmēri. Lielais ir augstumā 21cm un diametrā 28cm. Mazais 15cm augstumā un 25cm diametrā. Pieejamās krāsas: balta, vecināti balta, rozā, pelēka, tumši pelēka, zelta, brūna, melna.  Ir iespēja arī veikt individuālu pasūtījumu, piemēram, vairāku stāvu statīvu. 

SVEČTURI

Mūsu koka svečturi ir funkcionāli un piešķir dabas iedvesmotas elegances pieskārienu. Pieejamie izmēri ir 11cm, 15cm, 18cm, 21 cm ar diametru 68mm.


CENAS

Kūku statīvi ir sākot no 45.00€ līdz 65.00€, individuāliem pasūtījumiem cenas ir atkarīgas no sarežģītības un izmantotā materiāla.

Svečturi ir sākot no 13.00€ līdz 21.00€, pasūtot komplektu ir iespējama atlaide. 

Sūtīšanas izmaksas ir sākot no 5.00€, atkarīgs no pakas lieluma. 

IEGĀDE UN PIEGĀDE

Iegādāties produktus var caur mūsu Instagram vai Facebook lapu, kur arī apskatāmi vairāki modeļi. 

Mūsu ražošanas laiks, ko veltam katram pasūtījumam, ir apmēram 10 dienas. Pasūtījumus piegādājam ar Omnivas pakomāta starpniecību, kurš to nogādās, jūsu vēlamajā pakomātā. Ir iespēja izmantot arī citus pakomātus. Produkts tiek rūpīgi iepakots, lai sūtīšanas laikā nerastos bojājumi.