Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

The Golden Rose | Kāzu dekorēšana

The Golden Rose | Kāzu dekorēšana

Pirmo gadus ar mums

Rīga

+37128806137

LV, RU

Sazināties ar The Golden Rose | Kāzu dekorēšana


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kādas ir tavas kāzas aizverot acis? Kādas ir krāsas? Kur tu redzi savu ceremoniju? Kāda skan mūzika?

Tieši tā! Tās ir TAVAS sapņu kāzas! Tā pirmā izsapņotā sajūta aizverot acis, tas, kas nāk no tavas sirsniņas.

Katram ziedam ir sava enerģija un stāsts. Tieši tā pat ir ar līgavām. Kāda ir ļoti maiga, kāda ļoti spilgta un krāšņa, bet kāda būs stipra un stalta. Dekorācijām jūsu skaistajā dienā ir liela nozīme, manuprāt, tās jāizvēlās tieši pēc līgavas vēlmēm, lai viss iet roku rokā un papildinātu jūsu skaisto stāstu!

Dekorēt kāzas esmu sākusi tikai šogad, bet tā ir mana sirdslieta, tā ir mana miera osta un harmonija. Visu daru ar lielām rūpēm un mīlestību, manuprāt, to mīlestības un gādības enerģiju es atstāju arī kompozīcijās un tas piešķir pavisam citu atmosfēru.

Es palīdzēšu īstenot tavas sapņu kāzas un padarīt tavu svētku vietu par pasaku!

Ar mīlestību, Una


Rezervācija

  • Rezervēt savu kāzu datumu varat jau tad, kad tas jau zināms.
  • Vēlākais - nedēļa pirms jūsu skaistās dienas.

Cilvēku skaits

  • Dekorēšu sākot ar mājīgām ģimenes kāzām, līdz pat lielām pasaku kāzām.
  • Maksimālais cilvēku skaits - 100 personas.

Budžets

Katras kāzas ir orģinālas un tajās ir savas prasības, apjoms. Raksti ziņu man, lai noskaidrotu savu izsapņoto dekoraciju cenu.


Pakalpojumi

Piedāvāju pilna komplekta kāzu dekorēšanu. Varu izveidot pateicības ziedu kastes/pušķus jūsu vedējiem, vecākiem utt.


Atsauksmes 

"Esmu ļoti pateicīga Unai par kāzu dekorēšanu. Neskatoties uz to, ka pieteicos nedēļu iepriekš, jo bija plānots pašiem visu darīt, Una neatteicās un ātri vien visu saplānoja manā vietā. Rezultāts bija daudz labāks nekā biju iecerējusi! MILZĪGS PALDIES! No sirds iesaku! "

"VIņas sirds darbs ir dekorēšana, arī savās kāzās devu viņai iespēju dekorēt un esmu priecīga, ka uzticējos "uz visiem 100!" Noteikti iesaku, ja kādam ir padomā kāds lielāks pasākums un grib, lai telpa būtu skaisti dekorēta ar ziediem. "

"Vēlreiz, liels paldies tev, ka iesaistījies visā pasākumā, tiki ar visu galā, arī ar stresa situācijām. Tu esi liels malacis, mums viss ļoti patika, bija ļoti skaisti. Esmu priecīga, ka uzticējos tev "uz visiem 100", paldies."