Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Miilu Papery | kāzu ielūgumi

Miilu Papery | kāzu ielūgumi

2 gadus ar mums

+371 26101200

LV, EN

Sazināties ar Miilu Papery | kāzu ielūgumi


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Apsveicu, jūs precaties! 

Ar kāzu ielūgumu jūs pavēstīsiet saviem draugiem un radiem par vienu no svarīgākajiem jūsu dzīves notikumiem. Izvēlieties tieši jums radītus ielūgumus, kas atspoguļo jūsu personību un plānoto kāzu stilu. Ielūgumi var būt atturīgi eleganti vai tieši pretēji - rotaļīgi koši.

Ielūguma teksts viesiem nodod informāciju par jūsu kāzu dienu, laiku un vietu, bet ielūguma dizains sniedz pirmo priekšstatu par jūsu īpašo dienu un noskaņu, kas valdīs jūsu kāzās.

Miilu Papery radot jūsu kāzu ielūgumus, vislielākā uzmanība tiek pievērsta tieši detaļām, kas jūsu ielūgumus padarīs īpašus - vai tas būtu biezs dizaina papīrs ar reljefu, elegants caurspīdīgais akrila ielūgums, tik ļoti aktuālā baltā druka uz tumša papīra vai karaliskā samta aploksne, aizdarīta ar vaska zīmogu, kurā iespiesti jūsu iniciāļi.


Kāzu ielūgumu cena un izgatavošanas laiks

Kāzu ielūgumu izgatavošana aizņem 2-4 nedēļas, taču, izvēloties kādu no gatavajiem dizainiem, izstrādes laiks var būt arī īsāks.

Ielūgumu cena ir atkarīga no jūsu izvēlētā dizaina, materiāla, kartīšu skaita un formas. Variāciju ir tiešām daudz, tāpēc ielūgumu cenas amplitūda ir plaša - no 5 līdz 13 eiro par ielūgumu komplektu.

Lai uzzinātu precīzu cenu jūsu sapņu ielūgumiem, sazinies ar mums!


Papildus pakalpojums - kāzu ielūgumi pašu rokām

Nereti jaunie pāri vēlas piedalīties ielūgumu radīšanas procesā vai uzņemties to izgatavošanu paši. Lai arī sākumā tā neliekas, ielūgumu izgatavošanas process var būt pat ļoti komplicēts un laikietilpīgs. Tāpēc piedāvāju dalīties ar savām zināšanām un būt padomdevējs šajā procesā, lai ielūgumu radīšana jums sagādātu prieku, nevis stresu.

Ar manis sniegto atbalstu, jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet arī naudu, jo jums būs skaidri zināmi soļi, kā pašu spēkiem radīt jūsu kāzu ielūgumus, ko darīt un ko ne. Piemēram, jums nebūs jāizvēlas starp simtiem dažādu papīru, bet jūs skaidri zināsiet, kāds papīrs ir vajadzīgs tieši jūsu ielūgumiem.

Konsultācija BRONZA (20-50 EUR):

  • Padomi maketa izstrādei;
  • precīzas norādes projekta īstenošanai - materiālu, tipogrāfiju izvēle;
  • atbildes uz jūsu jautājumiem.

Konsultācija ZELTS (70-100 EUR):

  • Digitālā maketa izstrāde;
  • precīzas norādes projekta īstenošanai - materiālu, tipogrāfiju izvēle;
  • atbildes uz jūsu jautājumiem.

Lasi

SKAISTI UN PĀRDOMĀTI KĀZU IELŪGUMI. KO RAKSTĪT KĀZU IELŪGUMĀ?


Sazinieties ar mums un mēs radīsim jūsu sapņu ielūgumus jūsu sapņu kāzām!

Ar mīlestību

Monta no Miilu papery