Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MĀRTIŅA BURBUĻI

MĀRTIŅA BURBUĻI

3 gadus ar mums

+371 25954248

martinaburbuli.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar MĀRTIŅA BURBUĻI


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mārtiņa Burbuļi piedāvā iepriecināt jauno pāri, svinību viesus, viņu bērnus vai vecpuišu/vecmeitu ballītes dalībniekus ar lieliem ziepju burbuļiem!

Tāpat, burbuļi lieliski iederas arī kāzu fotosesijā! Sākotnēji varbūt šķiet, ka šī izklaide piemērota tikai bērniem, taču mūsu 6 gadu pieredze pierāda, ka Mārtiņa Burbuļi der visa vecuma bērniem! Arī tiem, kam pāri 40!


Piedāvājam

Jautru burbuļu atrakciju jūsu pasākumā, kā arī tikai inventāra nomu vai iegādi. Atrakcijas laikā radīsim īstu burbuļu salūtu no maziem burbulīšiem un pūtīsim arvien lielākus un lielākus burbuļus līdz pat vairāk kā metru diametrā lieliem burbuļiem (ja laika apstākļi to atļaus). Pasākuma izskaņā ikviens tā dalībnieks tiks laipni aicināts iejusties burbuļpūtēja lomā un uzpūst pats savu lielāko ziepju burbuli mūžā!


Cenas

  • Pasākuma cena ir sākot no ~200EUR un tā ir atkarīga no ballītes norises ģeogrāfiskās vietas un iesaistīto cilvēku skaita.
  • Nomas komplektu cena ir 30-45EUR uz visu nedēļas nogali (saņemšana piektdienā, atgriešana pirmdienā).

Lasi:

Izklaide kāzu viesiem - dažādi priekšnesumi un atrakcijas