Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

THEPHOTOBOX.LV TOP

THEPHOTOBOX.LV

4 gadus ar mums

+371 25981715

www.thephotobox.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar THEPHOTOBOX.LV


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


ENJOY THE FUN OF A CLASSIC PHOTO BOOTH WITH A MODERN TWIST

Vēlaties savus viesus iepriecināt ar ko neparastu un unikālu? Vēlaties, lai svētki būtu neaizmirstami un par tiem paliktu īpašas piemiņas dāvanas? Fotokabīne būs īstais risinājums!

The Photobox komanda piedāvā nomāt retro stila fotokabīni, kas uzņem jūsu viesu fotoattēlus un nekavējoties tos izdrukā, — fotokabīnē ir ierīkots studijas apgaismojums, spoguļkamera un liels skārienekrāns.

Pēc saviem ieskatiem varat izvēlēties gan fotogrāfiju stilu, gan noformējumu, kā arī attēliem pievienot jebkuru logotipu, jūsu pasākuma nosaukumu un datumu. Vēl vairāk — mēs piedāvājam arī dažādus fonus, kas fotografēšanos padarīs vēl jautrāku un tieši jūsu pasākumam atbilstošāku. Aktīvus interneta lietotājus iepriecinās iespēja uzņemto momentfoto nosūtīt sev uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem, bet visjautrākajiem patiks funkcija Boomerang.

Mūsu piedāvātā daudzveidīgā svētku atribūtika palīdzēs jebkuru fotogrāfiju padarīt interesantāku un sasmīdināt pat visīgnāko viesi.

šī kabīne ir vesels fotoizklaides salons, kas pavisam noteikti būs jūsu svētku viesu iecienītākā izklaide!


 

Thephotobox.lv vēsture

Viss sākās mūsu pašu kāzās. Mēs, protams, vēlējāmies, lai šī diena mums un mūsu viesiem paliktu atmiņā, tādēļ nolēmām nelielu daļu mūsu svētku uzticēt līdzīgai jautrību sološai kabīnei.

Pēc kāzām, aplūkojot iegūtās fotogrāfijas un atceroties to uzņemšanas procesu, sapratām, ka rezultāts mūs nepavisam neapmierina. Tā mums radās ideja radīt ideālo fotokabīni, kas būtu piemērota jebkuriem svētkiem. Mēs to vēlējāmies izveidot kā stilīgu un elegantu interjera elementu, kurā būtu daudz rekvizītu un kas ļautu izvēlēties dažādu iegūtā fotoattēla formātu. Un 2018. gada vasaras sākumā mums tas izdevās!

Tas ir banāli, un tomēr — mūsu kabīne ir labākā, jo to piedāvājam:

  • par pieejamu cenu;
  • laikus sagatavotu pasākumam;
  • kopā ar lielu daudzumu kvalitatīvu un rūpīgi koptu rekvizītu;
  • un esam gatavi pielāgoties jebkurām klienta vēlmēm.

Mūsu misija — patiesas rūpes par klientu, tiekšanās pārsniegt viņa gaidas un veidot noturīgas attiecības.


Lasi:

Izklaide kāzu viesiem - dažādi priekšnesumi un atrakcijas


INVENTĀRA NOMA