Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar KATYA KATYA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs esam ļoti priecīgi atvērt KATYA KATYA zīmola showroom Rīgā!

Rezervācijas forma, lai pieteiktos pielaikošanai!

Mēs vienmēr sakām, ka pielaikošanas laikā līgavai jāieklausās savās sajūtās, tādēļ iesakām līdzi aicināt ne vairāk par diviem cilvēkiem. Tas ļaus līgavai fokusēties uz savām izjūtām un vēlmēm.

KATYA KATYA sortimentā ir augstas kvalitātes, unikālas, vieglas un mūsdienīgas dizaineres Katjas šehurinas kāzu kleitas.

Viņas kleitas palīdz rast maģisku sajūtu jūsu Love Story.


Cenas

Mēs piedāvājam kāzu kleitas no iepriekšējām kolekcijām ar atlaidēm -40%, -70%, sākot no 400€.​ Jaunās kolekcijas kleitām, kuras ir pēc pasūtījuma, sākotnējā cena ir 1200€.


Piedāvājums

Pielaikošanas laikā mēs piedāvājam stilistes konsultāciju un plašu kāzu kleitu izvēli: jaunās kolekcijas kleitas pēc pasūtījuma, kā arī kleitas no iepriekšējām kolekcijām ar atlaidēm.

Iespējams veikt gatavas kleitas korekcijas pie mūsu speciālistiem par atsevišķu samaksu.

Uz kāzu kleitas pielaikošanu mēs topošām līgavām iesakām nākt ar vieglu, svaigu meikapu un sasietiem matiem, vilkt miesas krāsas apakšveļu, un, ja ir izvēlētas kāzu kurpes, ņemt tās līdzi!

Bet vissvarīgākais ir būt labā noskaņojumā, noticēt un ļauties mūsu sniegtajai pieredzei!

Priecājamies, ka Latvijas līgavas izvēlas KATYA KATYA kleitas un ka tik daudz skaistu un iedvesmojošu līgavu savu laimīgo dienu izlemj svinēt mūsu kleitā! 

Gaidām jūs ciemos mūsu showroom!


Lasi

BAÉ X ADIDAS RIGA SADARBĪBA RĪGAS MODES NEDĒĻĀ