Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar DJ AI-VA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


DJ AI-VA nodrošina jūsu un jūsu kāzu viesu mīļāko mūzikas skaņdarbu fona un deju laika noformējumu.

Apvienojot plašās zināšanas visdažādākajos mūzikas žanros un pieredzi divdesmit gadu garumā, dīdžejs AI-VA vienmēr iekustina kāzu viesus un pievērš uzmanību katrai detaļai. AI-VA spēlē kāzās Latvijā, kā arī lielā daļā ārvalstu, iepriecinot preciniekus un to viesus Latvijā, Igaunijā, ASV, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Dānijā un citviet. 


Pieredze

DJ AI-VA portfolio iekļauj iesildošos setus tādiem mūziķiem kā: Bruno Mars, Busta Rhymes, Barbara Tucker, Maxi Jazz (Faithless), Wu Tang Clan, Jazzy Jeff un gara gara virkne Latvijas izpildītāju, mūziķu (Ozols, Gacho/Mesa, Gustavo, Musiqq, Bermudu Divstūris, Astro'n'Out, Aisha, Olga Rajecka, Žoržs Siksna, PeR, Sudden Lights, Reiks, Pēteris Upelnieks, Dairis, Edavārdi, ansis, Pērkons, Čikāgas Piecīši, ImantaDimanta, Very Cool People utt.

Spēlējis arī neskaitāmos klubos, pasākumos, koncertos, festivālos pasaulē. Latvijā vairākkārt - Positivus, Summer Sound, Baltic Beach Festival, Fonofest, Piens Fest, Laba Daba utt.


Piedāvājums

DJ AI-VA nodrošina arī visu vajadzīgo, teicamas kvalitātes tehnisko aprīkojumu kāzām: skaņas sistēmas, pultis, mikrofonus, apgaismojumu utt. Noteikti varēsiet satikties ar šo dīdžeju klātienē un sarunāt visas jūsu vēlmes teicamai jūsu kāzu norisei.

Tiek nodrošināta:

  • Mūzika ceremonijas laikā;
  • Noskaņu mūzika fonam kokteiļu stundā un vakariņu laikā;
  • Vakara/nakts balles deju mūzika;
  • Visa vajadzīgā skaņas, gaismas tehnika;
  • Iespējama speciāla seta sagatavošana ar mūziķiem. Trompete, saksofons, bungas, perkusijas, ģitāra, basģitāra - kādu no šiem vai vairākus.

Papildus iespējama kāzu vadītāja asistēšana.

Klausies gan latviešu mūziku jaunās versijās, gan pasaules hītus DJ AI-VA apdarēs:


DJ AI-VA kāzu video promo: