Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DJ SPINGA TOP

DJ SPINGA

8 gadus ar mums

+371 26414611

LV, RU, EN

Sazināties ar DJ SPINGA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


DJ Spinga īstā vārdā Jānis Spinga ir profesionāls DJ ar vairāk kā 10 gadu pieredzi izklaides industrijā. Specializējies korporatīvo, privāto, kāzu jomā.

Mana kaislība ir mūzika.

Mūzika, kas sniedz lieliskas emocijas. Ar savu darbu esmu apmierināts tikai tad, kad redzu - cilvēki izdejojušies slapjām mugurām, paspējuši gan izlēkāties, gan draudzīgi apķerties, gan apraudāties. Mans moto: Tikai pozitīva mūzika! // Good music doesn’t have an expiration date!

šo gadu gaitā esmu izveidojis duetus ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem: Denis Pashkevich (saksofons), Oskars Ozoliņš (trompete) Oskar Deko (bungas, perkusijas), kā arī improvizēti saspēlējiess ar daudziem citiem mūziķiem.
Sadarbībā ar mūziķiem man ir speciāli izveidoti house, swing & electroswing, cocktail mūzikas DJ seti, ar kuriem esam uzstājušies dažādos pasākumos. Esmu veidojis īpašas mūzikas izlases un mixus restorāniem, deju šoviem, veikalu atklāšanām u.c. pasākumiem.


Daži dzīvie ieraksti no DJ Spinga setiem: