Sūtīt ziņu Dome Hotel


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums 5 zvaigžņu viesnīcā Rīgas ekskluzīvākajā lokācijā - pašā Vecrīgas sirdī.

Vieta, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski sadzīvo ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta virtuve piešķir patiesu piepildījumu katrai šeit pavadītajai dienai.

Mūsu Le Dome restorāns piedāvā izsmalcinātu virtuvi ar franču motīviem. Jūs sagaida īsts, gastronomisks ceļojums. Visiem ēdieniem tiek pievērsta rūpība un uzmanība, nodrošinot atmiņās paliekošu garšu pieredzi. Restorāna šefpavāra Ronalda Striguna filozofija ir saglabāt labāko vietējo izejvielu dabisko garšu.

Dome Hotel jumta terase ir īsta vieta, kur tuvāko cilvēku lokā nosvinēt vienu no īpašajām dienām dzīvē. No jumta terases iespējams redzēt 5 baznīcas torņus ar Rīgai raksturīgajiem gaiļiem. Ka arī mūsu mājīgs restorāns ir lieliska vieta īpašiem notikumiem.

Jūsu izvēlei piedāvājam divas zāles kāzu vai banketu svinībām:

  • Jumtas Terasē - līdz 16 personām
  • Restorāns - līdz 30 personām

Rezervācija

Rezervācija jāveic ne vēlāk kā divas nedēļas līdz pakalpojumu sniegšanas laika sākumam.


Cena

Pakalpojuma cena atkarīga no cilvēku skaita un pieprasījuma.


Izmitināšanas iespējas

Viesnīca ir 15 renovētie dizaina numuri. Atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām, iespējams izvēlēties starp četriem dažāda izmēra istabu veidiem – Dome Room, Deluxe Room, Suite un Deluxe Suite - bet visas no tām piedāvā augstākā līmeņa komfortu. Katrā viesnīcas numurā ir izveidots kas īpašs, unikāls, lai, neatkarīgi no kategorijas, šajā numurā noteikti gribētos nakšņot.


Līgavas rīts

Rezervē kādu no mūsu elegantajiem Suite numuriem, lai izbaudītu mierpilnu atmosfēru, privātu gaisotni, smeltos enerģiju un iedvesmu vienam no svarīgākajiem uznācieniem mūžā. Mūsu līgavām piedāvājam baudīt vakaru vienai vai tuvāko draudzeņu kompānijā.

Vadoties pēc līgavas sajūtām, varam piedāvāt relaksējošas SPA procedūras un vakariņas DOME zivju restorānā.

DOME komanda nepieciešamības gadījumā priecāsies parūpēties par frizūras stilista un make-up speciālista pakalpojumiem numurā.

Lai gan visas emocijas spilgti saglabāsies atmiņās, papildus piedāvājam arī fotogrāfa pakalpojumus.

Mūsu pieredzējusī komanda parūpēsies par visu, lai jums atliktu tikai baudīt notiekošo.

Papildu informācijai un rezervāciju veikšanai lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: info@domehotel.lv


Restorāns

Atklājiet izsmalcinātu virtuvi ar franču motīviem Le Dome restorānā. Jūs sagaida īsts, gastronomisks ceļojums. Visiem ēdieniem tiek pievērsta izsmalcināta rūpība un uzmanība, nodrošinot atmiņās paliekošu garšu pieredzi. Restorāna šefpavāra Ronalda Striguna filozofija ir saglabāt labāko vietējo izejvielu dabisko garšu.


Papildus piedāvājumi

Kāzu svinībām vasaras periodā piedāvājam jumta terasi, kur iespējams rīkot kā kāzu ceremonijas, tā arī pašas kāzu svinības.

Savukārt DOME HOTEL viesnīcā pieejami 15 ekskluzīvi numuri viesu izmitināšanai. Katrs atradīs sev sirdij tuvāko istabu bildinājumam, kāzu naktij, kāzu jubilejai, romantiskai nedēļas nogalei vai vienkārši nelielam pilsētas atvaļinājumam.

Viesnīcā DOME HOTEL pieejama arī SPA zona ar diviem masāžu kabinetiem un tvaika pirti. Veicot rezervāciju, visa SPA zona tiek rezervēta individuālai lietošanai.

Pieejams arī lobijs nelieliem furšetiem, apspriežu telpa 10 personām.


 


Citi pakalpojumu sniedzēji