Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Dome Hotel


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums 5 zvaigžņu viesnīcā Rīgas ekskluzīvākajā vietā - pašā Vecrīgas sirdī.

Vieta, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski sadzīvo ar mūsdienu tehnoloģijām un izsmalcināta virtuve piešķir patiesu piepildījumu katrai šeit pavadītajai dienai.

Mūsu Le Dome restorāns piedāvā izsmalcinātu virtuvi ar franču motīviem. Jūs sagaida īsts, gastronomisks ceļojums. Visiem ēdieniem tiek pievērsta rūpība un uzmanība, nodrošinot atmiņās paliekošu garšu pieredzi. Restorāna šefpavāra Ronalda Striguna filozofija ir saglabāt labāko vietējo izejvielu dabisko garšu.

Dome Hotel jumta terase ir īsta vieta, kur tuvāko cilvēku lokā nosvinēt vienu no īpašajām dienām dzīvē. No jumta terases iespējams redzēt 5 baznīcas torņus ar Rīgai raksturīgajiem gaiļiem. Kā arī mūsu mājīgais restorāns ir lieliska vieta īpašiem notikumiem.

Jūsu izvēlei piedāvājam divas zāles kāzu vai banketu svinībām:

  • Jumta terase - līdz 16 personām
  • Restorāns - līdz 30 personām

Rezervācija

Rezervācija jāveic ne vēlāk kā divas nedēļas līdz pakalpojumu sniegšanas laika sākumam.


Cena

Pakalpojuma cena atkarīga no cilvēku skaita un pieprasījuma.


Izmitināšanas iespējas

Viesnīcā ir 15 renovētie dizaina numuri. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām, iespējams izvēlēties starp četriem dažāda izmēra istabu veidiem - Dome Room, Deluxe Room, Suite un Deluxe Suite, bet no tām visas piedāvā augstākā līmeņa komfortu. Katrā viesnīcas numurā ir izveidots kas īpašs, unikāls, lai, neatkarīgi no kategorijas, šajā numurā gribētu nakšņot.


Līgavas rīts

Rezervē kādu no mūsu elegantajiem Suite numuriem, lai izbaudītu mierpilnu atmosfēru, privātu gaisotni, smeltos enerģiju un iedvesmu vienam no svarīgākajiem uznācieniem mūžā. Mūsu līgavām piedāvājam baudīt vakaru vienai vai tuvāko draudzeņu kompānijā.

Vadoties pēc līgavas sajūtām, varam piedāvāt relaksējošas SPA procedūras un vakariņas DOME zivju restorānā.

DOME komanda nepieciešamības gadījumā priecāsies parūpēties par frizūras stilista un make-up speciālista pakalpojumiem numurā.

Lai gan visas emocijas spilgti saglabāsies atmiņās, papildus piedāvājam arī fotogrāfa pakalpojumus.

Mūsu pieredzējusī komanda parūpēsies par visu, lai jums atliktu tikai baudīt notiekošo.

Papildu informācijai un rezervāciju veikšanai lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: info@domehotel.lv


Restorāns

Atklājiet izsmalcinātu virtuvi ar franču motīviem Le Dome restorānā. Jūs sagaida īsts, gastronomisks ceļojums. Visiem ēdieniem tiek pievērsta izsmalcināta rūpība un uzmanība, nodrošinot atmiņās paliekošu garšu pieredzi. Restorāna šefpavāra Ronalda Striguna filozofija ir saglabāt labāko vietējo izejvielu dabisko garšu.


Papildus piedāvājumi

Kāzu svinībām vasaras periodā piedāvājam jumta terasi, kur iespējams rīkot gan kāzu ceremonijas, gan pašas kāzu svinības.

Savukārt DOME HOTEL viesnīcā pieejami 15 ekskluzīvi numuri viesu izmitināšanai. Katrs atradīs sev sirdij tuvāko istabu bildinājumam, kāzu naktij, kāzu jubilejai, romantiskai nedēļas nogalei vai vienkārši nelielam pilsētas atvaļinājumam.

Viesnīcā DOME HOTEL pieejama arī SPA zona ar diviem masāžu kabinetiem un tvaika pirti. Veicot rezervāciju, visa SPA zona tiek rezervēta individuālai lietošanai.

Pieejams arī lobijs nelieliem furšetiem, apspriežu telpa 10 personām.