Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar FREYWILLE | rotas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Par maģisko dienu - "Pa reizei, tieši dzīves vidū, mēs nokļūstam mīlestības skavās un jūtamies kā pasakā."

- mēs nevarējām nepiekrist šim citātam;

Lai tas notiktu, jāatrod sava dzīves mīlestība un jāsasienas mezglā vai emaljēšanas meistaru gadījumā FREYWILLE mīlestība pret amatniecību, maģiskā radīšana, pasakai līdzīga juvelierizstrādājumu kāzu kolekcija, kas lieliski piemērota pavadot starojošo līgavu pie altāra.

FREYWILLE ir juvelierizstrādājumu ražotājs no Vīnes, ietver spēcīgu mākslas redzējumu, krāsu valdzinājumu un pievilcību, izmantojot augsti attīstītu meistarību un emaljas tehniku, kas ir noslīpēta līdz pilnībai kopš 1951. gada.


Izgatavošana

Rezultāts ir uguns-emaljas juvelierizstrādājumu stils - unikāls un nepārspējams visos aspektos. Izsmalcinātais emaljēšanas process ir katras FREYWILLE rotaslietas pamatā, lai izveidotu vienu rotaslietu, ir jāveic līdz pat 100 manuālas darbības. Daudzas rūpīgas apdedzināšanas krāsnī, mirdzošo krāsu un mirdzošā zelta slepenā alķīmija un emaljas meistaru zināšanas sola izcilus, valkājamus mākslas darbus.

FREYWILLE piedāvā arī īpašu kāzu kolekciju. Iedvesmojoties no Vincenta van Goga iespaidīgās gleznas Almond Blossom, FREYWILLE dizaina komanda šim nolūkam izvēlējās košu un senatnīgu ziloņkaula krāsu. Rotaslietas pārsteidz ar smalku dizainu, kas netraucē, bet ar savu skaistumu padara krāšņāku līgavas izskatu. Savienība radīta debesīs.


Iegāde

FREYWILLE pārstāv vairākus boutique dažādās pasaules valstīs un viens no tiem ir atrodams arī Rīgā - FREYWILLE Riga boutique.

FREYWILLE piedāvā iepirkties arī tiešsaistē un produktus saņemt jums ērtā veidā: Vaļņu ielā 10 vai jūsu norādītajā adresē. Piegādes laiks līdz 15 darba dienām. 14 dienu laikā klientam ir tiesības preci atgriezt. Juvelierizstrādājumus iesaiņosim jums vēlamā veidā: kastītē, skaistā maisiņā vai iesaiņosim kā pārsteiguma dāvanu. Savukārt tiem, kuri nezina, kādu rotaslietu izvēlēties, piedāvājam dāvanu kartes.


Papildus piedāvājumi

Mēs vēlamies svinēt kopā jūsu dzimšanas dienu, tādēļ šajā īpašajā dienā piedāvājam 10% atlaidi mūsu produkcijai. Kā arī par jūsu lojalitāti iepērkoties tiešsaistē saņemsiet 10% atlaidi.