Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PANDORA | rotaslietas

PANDORA | rotaslietas

4 gadus ar mums

Mūkusalas iela 71, Rīga, Latvija

+ 371 29719277

pandorastore.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar PANDORA | rotaslietas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Pandora veido, ražo un pārdod ar rokām apstrādātas rotaslietas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem par pieņemamām cenām.

Pandora tika dibināta Kopenhāgenā, Dānijā, 1982.gadā. šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 26 000 cilvēku visa pasaulē, tās juvelierizstrādājumus izgatavo Taizemē LEED sertificētās iekārtās, galvenokārt izmantojot pārstrādātu sudrabu un zeltu.

šodien juvelierizstrādājumi Pandora tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs, sešos kontinentos, izmantojot vairāk nekā 7000 tirdzniecības vietas, tostarp aptuveni 2700 konceptuālus veikalus.


Latvijā šobrīd ir 5 Pandora veikali, kas atrodas:


Pandora juvelierizstrādājumi ļauj katrai sievietei izveidot savu unikālo, personisko un ļoti īpašo aproces dizainu, kombinējot dažāda stila un nozīmes amuletus. Savu unikālo dizainu tāpat iespējams izveidot, kombinējot uz viena pirksta vairākus gredzenus, kas tam īpaši paredzēti.

Pandora zīmola būtība akcentē sievietes unikalitāti katrā tās dzīves situācijā, tādēļ Pandora veikalā atradīsiet rotas jebkurai dzīves mirkļa svinēšanai.KĀZU ROTAS