Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar ROŽMALAS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Atpūtas komplekss atrodas vien 65 km attālumā no Rīgas - pašā Zemgales sirdī. Rožmalas piedāvā rīkot gan mazas, gan lielas kāzas. Modernais interjers ar plašiem logiem radīs fantastisku svētku sajūtu.

Svinību telpai ir ievērojams augstums - 6 metri, un labi eksponētās koka un metāla sijas veido savdabīgu, atraktīvu rakstu, kas ir baudāms elements no visiem skatu punktiem. Pa plašajiem logiem paveras brīnišķīgs skats uz 150 gadus senām Ribbes dzirnavām.

Talantīgais šefpavārs Ingmārs Ladigs piedāvās garšas ceļojumu ar mīlestību gatavotos gardos un veselīgos ēdienos.

Viesu ērtībām piedāvājam trīs zvaigžņu dizaina viesnīcas numurus, kuros dominē koks un lins. Numuri izvietoti divos stāvos.

Četrus hektārus lielā teritorija ir ierīkota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un lapenēm, savukārt nakts stundās kopējo ainavu izceļ gaumīgās laternas un gaismu virtenes.

Rožmalu vislielākais lepnums ir autentiskās Ribbes Dzirnavas, kuras celtas pēc holandiešu tipa projekta. Piedāvājam īpaši izstrādātu ekskursijas programmu jaunlaulātiem un kāzu viesiem Mīlas ceļš Ribbes Dzirnavās.

Rožmalās var svinēt un baudīt dzīvi visos gadalaikos un laikapstākļos, jo telpu un vides plānojums ir ērti pielāgojams.


Piedāvājam telpas svinībām Rožmalās!

Sarīkojumiem un semināriem, ēdināšanu, nakšņošanu, aizraujošu ekskursiju Ribbes dzirnavās (ANNO 1867), pirti ar SPA kompleksu, sporta laukumus aktīvai atpūtai.

Koks, lins, akmens pie mums ir atradis īpašu vietu telpās un lietās, uguns un ūdens veldzē SPA zonā un Zemgales rāmais līdzenums ir grezns fons svinībām. Mums rūp, lai jūsu idejas un vēlmes īstenotos!


Ielūdzam svinēt kāzas Rožmalās!

Kāzu viesi varēs aplūkot un izstaigāt mūsu dižāko lepnumu - rūpīgi saglabātās Ribbes dzirnavas, baudīt svētkus pie bagātīgi klātiem galdiem, nobaudīt ar mīlestību ceptu kāzu kūku, atgūt enerģiju, nakšņojot viesnīcā un pavadīt nesteidzīgu rītu pirts kompleksā.

Piedāvājums kāzu pieturvietai - Mīlas ceļš Ribbes dzirnavās.

Atpūtas kompleksā piedāvājam rīkot gan mazas, gan lielākas kāzas. Mazām kāzām līdz 20 personām, ir iespējams galdu klāt mazajā svinību zālē. Lielākam viesu skaitam līdz 100 personām, ir iespējams svinēt kāzas viesību zālē vai noīrēt visu Rožmalu kompleksu.

Rožmalās var svinēt un baudīt dzīvi visos gadalaikos un laikapstākļos, jo telpu un vides plānojums ir ērti pielāgojams.Foto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNSFoto: MĀRIS ARBIDĀNS