Sūtīt ziņu Pädaste Manor


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pädaste Muiža ir neliela luksusa atpūtas vieta un SPA Muhu salā, Igaunijā, kas atrodas idilliskā Baltijas jūras piekrastes parkā.

Pädaste Manor, jeb Pädaste Muiža ir īsta miera osta, kur atpūsties un sapņot, tā ir vieta, kas iedvesmo, tā aicina piedzīvot ļoti individuālu SPA konceptu un izcilākās ēdināšanas iespējas. Pāri visam ir īpaša gaisotne, šarms un serviss, ko var atrast tikai privātīpašumā esošās viesnīcās.

Lielas kāzas – Pädaste Muiža ir labi pazīstama ar patiesi ekskluzīvām kāzu svinībām. Tās ir grandiozas kāzas, kas rūpīgi izveidotas, lai ietvertu ikvienu sapni un vēlmi, kur jums, iespējams, nāksies pavadīt dienu vai pat divas ar 25 līdz 200 saviem tuvākajiem. Mēs pieļaujam ne vairāk kā 4 šādus svētkus gadā, lai tie būtu patiesi ekskluzīvi.

Ar vairāk nekā 60 pasakainu, visu veidu kāzu pieredzi, tostarp pirmo viendzimuma savienību Baltijā un kāzām, kas atspoguļo dažādas reliģiskās un kultūras tradīcijas, Pädaste Muiža ir pieprasīta vieta tiem, kas novērtē stilu, kvalitāti, un nepārspējamu viesmīlību. Mūsu pieredzējušais svinību un pasākumu vadītājs intensīvi strādās kopā ar jums jau no pirmās saskarsmes visu grandiozo kāzu plānošanas un izpildes laikā, kas vienmēr ietver ekskluzīvu Pädaste Estate, jeb visa īpašuma izmantošanu. Pasākuma laikā, Pädaste kļūs tikai jūsu, sniedzot jums maksimālas iespējas personalizēt savus svētkus.

Intīmas kāzas

Bijou svinības Pädaste Muižā iepazīstina ar intīmu kāzu iespējām kā alternatīvu lielajām kāzām, ja vēlaties svinēt mazākā mērogā. Intīmas kāzu svinības ir paredzētas līdz 24 viesiem, tostarp līgavai un līgavainim. Lielākiem svētkiem, Pädaste piedāvā ekskluzīvu visa īpašuma izmantošanu jūsu svinībām. Intīmām kāzu svinībām Pädaste Muižā ir daži ierobežojumi, salīdzinot ar kāzām, kuru pamatā ir ekskluzīvās izmantošanas formāts, kas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka īpašums pasākuma laikā apkalpos arī citus klientus.

Privātas kāzas šaurā lokā

Pilnīgi privātas kāzas Pädaste Manor. Mēs piedāvājam iespēju arī pārim, kurš meklē slepenību un vēlas noturēt pilnīgi privātas kāzas vai vēlas šo īpašo dienu pavadīt tikai ar tuvākajiem draugiem. Elope, jeb Privātas kāzas ir formāts līdz 6 viesiem, ieskaitot līgavu un līgavaini.

Ļaujiet mūsu svinību un pasākumu vadītājam noorganizēt jums neaizmirstamu kāzu dienu!
Citi pakalpojumu sniedzēji