Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar SKRUNDAS MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša - no Rīgas-Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.

Jūsu svinībās viss norit kā plānots, bez lieka uztraukuma - kamēr jaunais pāris brauc fotografēties, viesi iekārtojas istabiņās, iepazīstas ar Skrundas muižas apkārtni, bauda sarūpētās uzkodas. Spirdzinošo lauku atmosfēru papildina mazpilsētas omulība kopā ar vispusīgām iespējām. Muižā pieejamas plašas banketu zāles viesībām, iespējams uzņemt kāzu svinības līdz pat 120 viesiem. Atsevišķos gadījumos, ja kāzu organizētāji vēlas svinību rīkošanai uzstādīt arī telti, ir iespējams uzņemt lielāku viesu skaitu.

Skrundas muižā ir mājīgi un labiekārtoti viesnīcas numuri, kā arī viens no labākajiem restorāniem reģionā. Īpaši tiem, kuri sapņo par laulību ceremoniju brīvā dabā, ir brīnišķīga iespēja teikt jāvārdu gan gleznainajā muižas parkā, gan Ventas upes krastā. Pēc ceremonijas viesības var turpināt muižā vai āra teltī parkā.

Mums ir plašs kontaktu loks ar uzticamiem profesionāļiem, kas kopā ar muižas kolektīvu darbosies pēc labākās sirdsapziņas un centīsies jūsu idejas realizēt tieši tā, kā iecerēts. Tā būs jūsu skaistākā diena!