Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar JAHONTS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Jahonts  - te satiekas izmeklēta gaume un skaisti mirkļi.

Jahonts ir vieta, kur jūsu dvēsele var atrast dāvanu spēcīgu jūtu apliecinājumam. Drosme, izturība un optimisms - tāpat kā mūsu klienti, kas to valkā.

Jahonts atspoguļo radošumu, laimi, mīlestību un spēku. Dāviniet īpašas rotas sev un saviem mīļajiem, lai šovasar izvēlētos savu stilu drosmīgi un izsmalcināti - mūsu rotas aicina svinēt personīgā stila iespējas. Skaistums izglābs pasauli!


Jahonts preces var iegādāties mūsu interneta veikalā jahonts.com  - tas ir droši, izdevīgi un ērti!

Vai zinājāt, ka akmeņi var palīdzēt cilvēkiem grūtībās? - Piemēram, smaragds ir ideāls akmens tiem, kas dzimuši maijā. Tas nomierina un balansē, palīdz atvieglot emocionālos uzliesmojumus. Veicina personisko izaugsmi. Savukārt, pērles ir jūnijā dzimušo talismans, tās simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi. Lielisks elegances papildinājums un mūžīgās klasikas simbols kāzu sezonā; ikvienas dāmas sezonas Must Have kopā ar melno vakarkleitiņu un sarkano lūpukrāsu.


Saule Jahonts veikalā - iegādājieties izsmalcinātos juvelierizstrādājumus par elegantām cenām.

Zinot, cik grūti ir izvēlēties no tūkstošiem modeļu savu īsto, iesakām jums apmeklēt jahonts.com mājas lapu un atrast savu spēcīgo jūtu apliecinājumu ar īsto izstrādājumu, kā arī apmeklēt mūsu veikalus visā Baltijā. Atrodamies visos lielākajos tirdzniecības centros un arī novados.