Sūtīt ziņu JAHONTS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Jahonts  – te satiekas izmeklēta gaume un skaisti mirkļi.

Jahonts ir vieta, kur jūsu dvēsele var atrast dāvanu spēcīgu jūtu apliecinājumam. Drosme, izturība un optimisms – tāpat kā mūsu klienti, kas to valkā.

Jahonts atspoguļo radošumu, laimi, mīlestību un spēku. Dāviniet īpašas rotas sev un saviem mīļajiem, lai šovasar izvēlētos savu stilu drosmīgi un izsmalcināti – mūsu rotas aicina svinēt personīgā stila iespējas. Skaistums izglābs pasauli!


Jahonts preces var iegādāties mūsu interneta veikalā www.jahonts.com  – tas ir droši, izdevīgi un ērti!

Vai zinājāt, ka akmeņi var palīdzēt cilvēkiem grūtībās? – Piemēram, smaragds ir ideāls akmens tiem, kas dzimuši maijā. Tas nomierina un balansē, palīdz atvieglot emocionālos uzliesmojumus. Veicina personisko izaugsmi. Savukārt, pērles ir jūnijā dzimušo talismans, tās simbolizē mīlestību, veiksmi un laimi. Lielisks elegances papildinājums un mūžīgās klasikas simbols kāzu sezonā; ikvienas dāmas sezonas “Must Have” kopā ar melno vakarkleitiņu un sarkano lūpukrāsu.


Saule Jahonts veikalā – iegādājieties izsmalcinātos juvelierizstrādājumus par elegantām cenām.

Zinot, cik grūti ir izvēleties no tūkstošiem modeļu savu īsto, iesakām jums apmeklēt www.jahonts.com mājas lapu un atrast savu spēcīgo jūtu apliecinājumu ar īsto izstrādājumu, kā arī apmeklēt mūsu veikalus visā Baltijā. Atrodamies visos lielākajos tirdzniecības centros un arī novados.
Citi pakalpojumu sniedzēji