Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Ungurmalas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, ainaviskā meža ielokā, pie Ungura ezera krasta, atrodas atpūtas komplekss Ungurmalas. Viesu nams un tā gleznainā apkārtne ir ideāla vieta brīnišķīgām kāzu svinībām. Ungurmalas jums dāvās neaizmirstamas atmiņas, vienreizējus saulrietus virs ezera, kā arī sirds siltumu un dabas enerģiju.

Svinību galvenā vieta - banketu zāle - ir eleganta un skaista, un piešķirs jūsu vakaram īpašas noskaņas. Svinību zālē pie galdiem ērti jutīsies līdz pat 100 viesiem, turklāt ir paredzēta vieta arī muzikantiem un deju grīdas platībai. Zālē ir ierīkota bāra zona, kas lieliski papildinās svinību neoficiālo daļu.

Ungurmalu brīnišķīgā vasaras terase ar skatuvi ir lieliska vieta jebkāda veida svinībām svaigā gaisā ezera krastā. Terasi iespējams izmantot kā papildinājumu svinībām viesu namā, kā arī kāzu svinībām ezera krastā vai gardām rīta brokastīm.

Viesu ērtībām piedāvājam nakšņošanu labiekārtotos apartamentos, kas dizainēti gaumīgās klasiskā stila krāsu gammās. Vienlaicīgi varam izguldīt līdz 100 viesiem. Piedāvājam plašus 5 divvietīgus numurus un 1 trīsvietīgu numuru. Piedāvājam ierīkot papildus guļvietas numuros un ērtas gultas trešajā stāvā speciāli ierīkotā nakšņošanas zālē.

Romantiskām noskaņām piedāvājam izbraucienus ar laivām, kas iekļauts viesu nama nomas cenā.