Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Losbergi Art & Wedding Resort


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Losbergi ir vieta, kas atrodas neskartas dabas ielokā, bez kaimiņiem, plašu, reljefainu pļavu un mežmalu ieskauta, sevī auklējot četrus ainaviskus dīķus, dižozolu aleju, ķiršu dārzu un lielu, senu namu, kas pavisam nesen ir ticis pie jaunām, mūsdienīgām telpām, lai piepildītu to sienas ar sev mīļi gaidīto viesu smiekliem, čalām, svētkiem un nesteidzīgas atpūtas brīžiem. 

Jaunatvērtajā atpūtas kompleksā piedāvājam īpašu svētku un gaumīgas atpūtas iespējas, kāzu svinību un ceremoniju vietu un komfortablas nakšņošanas iespējas gan lielākām, gan mazākām kompānijām. 


Saules Apartamenti

Nakšņošanai piedāvājam īpaši romantisku, 110 m2 plašu Luksus Numuru ar pārdomātu dizainu un plašiem logiem, kas ļaus pazust laikā un telpā, ļaujot baudīt mainīgās dabas gleznas un elpu aizraujošus skatus tālumā, apartamentu viesus lutinot no saullēkta līdz saulrietam. Telpas plašums un gaišums būs lieliski piemērots burvīgai līgavas rīta fotosesijai un vēlāk, jau ieslēdzot vakara apgaismojumu un maģisko oniksa sienu, apartamenti pārvērtīsies par baudāmu mīlestības oāzi jaunajam pārim.


Mansarda Guļamstāvs

Mājīgajā ēkas mansardā ir iespējams nakšņot 32 personām. Guļvietas ir iekārtotas savstarpēji atdalītos divvietīgos un četrvietīgos numuriņos, kā arī pēc nepieciešamības iespējams telpā izvietot papildus guļvietas. 


Banketzāle

Mūsdienīga dizaina banketzāle ar betona sienām, grīdu un kolonnām būs pateicīgs fons jebkura stila dekorācijām un noskaņai. Telpa paredzēta līdz 100 viesiem. Uz vietas pieejami 10 apaļie galdi un 60 krēsli, mīksto mēbeļu atpūtas stūris, bāra zona un Marilyn Monroe grīda, kas liks dāmu kleitām un matiem virpuļot vieglas brīzes pavadībā, radot skaistu pārsteiguma momentu viesiem vai fotoatmiņām. Tāpat telpā iespējams rīkot seminārus un korporatīvos pasākumus, uz vietas pieejams gan projektors, skaņu sistēma un mikrofoni, gan uz statīva pārvietojams lielais TV ekrāns.


Mākslas Meditācijas Telpa

Telpa, kur tiks radītas atmiņas, emocijas, sajūtas un paliekoši mākslas darbi, kas kļūs par oriģinālu interjera elementu, atgādinot par kopīgi piedzīvotu īpašo pieredzi pāriem, ģimenēm vai draugiem. Atbilstoši iekārtotā romantiski baltā telpā, būs iespēja radīt gleznas uz audekla bez otu palīdzības, izmatojot tikai savas rokas un ķermeni. Viss ir pārdomāts, lai mākslas tapšanas procesa laikā būtu maksimāls komforts - apsildāma grīda, augstie logi un tieša izeja uz slēgtu vannas istabu, lai neviens un nekas netraucētu radīt atmiņā paliekošus iespaidus par piedzīvoto.

Losbergos ir iespēja svinēt un baudīt visa gada garumā, jo katrs gadalaiks piešķirs jūsu īpašajai dienai savu raksturu, padarot to neaizmirstamu, tāpat kā katru viesošanās reizi pie mums.