1 gadus ar mums

Gravu Šķūnis

"Gravas", Medzes pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3463

+371 26400431 +371 28680222

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Gravu Šķūnis


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pasākumu un kāzu vieta netālu no Baltijas jūras piektrastes un Liepājas, ceļā no Grobiņas uz Pāvilostu.


Viesu skaits

Iespējams uzņemt līdz 100 personām.

Varam nodrošināt guļvietas 60 personām, mājā un klētī, pieejamas gan atsevišķas istabas, gan buduāri, gan kopīgās guļvietas vairākām personām.

Jaunajam pārim piedāvājam ekskluzīvu jaunlaulāto numuriņu ar siena gultu.

Šķūnī ir pieejami 8 koka apaļie galdi ar diametru 1,5m pie kuriem var sasēsties līdz 9 personām, 80 krēsli un dažas stacionārās dekorācijas, skatuve ar divfāžu un trijfāžu elektropieslēgumu, bārs ar diviem bāra krēsliem un ēdinātāju telpa.


Norises vieta

Apkārtējā teritorija ir vairāk kā 12 hektāru labības lauki, sētas iekšpagalmā ābeļudārzs ar guļamtīkliem un lapene ar lielu grilu, iespēju vārīt zupu uz ugunskura un atpūtas vieta ar palešu krēsliem un siena ķīpu soliem, kā arī dīķis kur veldzēties karstākā vasaras dienā.


Papildus piedāvājumi

Gravu mājā ir pieejama simgadīga maizes krāsns, kurā var, iepriekš sarunājot, izcept gardu maizi. Maizes cepšanas aktivitāte aizņam ap 2 stundām un šo aktivitāti bieži izmanto otrajā dienā, kā jaunā pāra atvadu aktivitāti.

Ja vēlaties izbaudīt skaistu lauku atmosfēru, šī vieta ir tieši piemērota jums! Šķūnis ir ideāla vieta, lai svinētu kāzas vai citus jūsu dzīves pasākumus! Visi, kuri precējušies šeit saka, ka bijis tā vērts braukt pat no otra Latvijas gala, šīs vietas īpašās auras dēļ un neaizmirstamā saulrieta, kas šajā galā ir viens no skaistākajiem.


Citi pakalpojumu sniedzēji