Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar JUVELIERIS ARVIS KOTINS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Juvelieris Arvis Kotins rotas izgatavo ar rokām, cienot gadsimtiem senas meistaru tradīcijas, lai sasniegtu rezultātu, kas ir spējīgs izturēt laika pārbaudi.

Mēs zinām, ka īsts laulību gredzens sver ne mazāk kā 3 grami un mēs garantējam, ka mūsu stiprinātie dārgakmeņi ir mūžīgi. Ikviena rotaslieta ir rūpīgs roku darbs ar individuālu meistara pieeju. Juvelieris Arvis Kotins, ieklausoties klienta vēlmēs un izmantojot augstas kvalitātes materiālus, dod jums meistara garantiju, ka jūs iegūsiet unikālu viena eksemplāra rotaslietu, kuru varēsiet nodot mantojumā no paaudzes paaudzē.

Ikvienu jūsu ideju ir iespējams pārvērst realitātē!

Ļaujiet mums piedalīties svarīgākajos jūsu dzīves mirkļos, izgatavojot saderināšanās un laulību gredzenus — mēs ticam, ka šīs ir svarīgākās rotas ikviena cilvēka dzīvē, un tās tiks izgatavotas ar pienācīgu rūpību.

Mēs ticam, ka ikvienai rotai ir stāsts. Stāsts, ko tajā ieliek meistars, un stāsts, ko izstāstīs rotas nēsātājs. Mēs iedvesmosimies no jūsu idejām, lai radītu izcilu skaistumu un kvalitāti jūsu rotām!

Lasi rakstus:

BRILJANTI - LABĀKĀ IZVĒLE SADERINĀšANĀS UN LAULĪBU GREDZENOS

SADERINĀšANĀS GREDZENU TENDENCES 2022

LAULĪBU GREDZENI - IETEIKUMI IZVĒLĒ

SADERINĀšANĀS GREDZENS - KĀDU STILU IZVĒLĒTIES?

BILDINĀJUMS ZIEMASSVĒTKOS? MĒS SAKĀM - JĀ!

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS - JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI