Sūtīt ziņu RAGNAR GLAMP MILZKALNE | KOKNESE | ĒRGĻI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pirmais luksuss glempinga dizaina viesnīcu tīkls Latvijā – piedāvā viesiem labiekārtotas atpūtas mājas - apartamentus svinībām vai, lai pavadītu pēcsvētku medusmēnesi romantikai divatā.

Daba un luksuss komforts? – Jā, to iespējams apvienot!

  • Ragnar Glamp Milzkalne: “Kalndaķi” Smārde
  • Ragnar Glamp Koknese: “Bilstiņi” Koknese
  • Ragnar Glamp Ērgļi: Bijusī Ērgļu Dzelzceļa Stacija, Stacijas iela 1, Ērgļi

Ragnar Glamp piedāvā jau trīs viesnīcu ķēdes posmus skaistākajās Latvijas vietās

  1. Jaunākajā viesnīcā Milzkalnē – vienīgajā klūdziņu audzēšanas un pinumu studijas saimniecībā Latvijā, pie atrakciju kalna Milzkalns pieejamas 3 viesu mājas, saimniecībā, kur apskatāmi eksotiskie strausi un citi mājlopiņi. Te iespējams organizēt liela mēroga svinības, pieejamas svinību zāles, pirts, kubls, pelddīķis un kas ļoti īpašs – klūdziņu pīšanas meistarklases. Skats no māju panoramas tipa logiem paveras uz plašo ieleju un pārskata augsto priežu un egļu galotnes.
  2. Otra viesnīca atrodas gleznainajā Koknesē ar 4 mājām viesu uzņemšanai, kur viesi bauda Likteņdārza klātesamību, Kokneses pilsdrupu apmeklējumus, brīnišķīgu skatu no māju logiem, kur satiekas divas upes – Pērse ar Daugavu. Te iespējamas rīkot kāzu svinības, baudīt restorāna īpašo ēdienkarti, malkot izmklētu vīnu vai gardu kafiju bārā, atpūsties mini spa un rezervēt kādu īpašu procedūru sevis palutināšanai. Pieejams ūdens transports, blakus kaimiņos ir krāmu tirdziņš, lielākie paipalu olu delikatešu ražotāji Olala! un svinību stikla siltumnīca ar gardākajām kūkām, vietu pasākumiem, fotosesijām un meistarklasēm – Love Garden.
  3. Savukārt, viesnīca Ērgļos šī gada maijā svin savu pirmo gada jubileju. Ērgļos, bijušajā Ērgļu Stacijas teritorijā, pieejamas 6 viesu mājas pie saimnieka, Māra Oltes, viņa Ērgļu Stacijā – vēsturiskā un skaistā vietā, ko Māris veido kā Latvijas tūrisma centru. Te vasaras sezonā durvis ver Stacijas Restorāns, pieejams aktīva tūrisma inventārs, led lampiņu caurspīdāgas kanoe laivas, elektro riteņi, pārgājienu un riteņbraucēju maršruti, ziemā – dažāda veida slēpes un aprunāšanās ar pašu saimnieku pie gardas kafijas kafejnīcā, kas atvērta visa gada garumā.
  4. Ceturtā Ragnar Glamp viesnīca Latvijā, tiek veidota Pitragā, pie jūras, vien 400m no jūras krasta. Te tiks uzstādītas 3 viesu mājas ar iebūvētu saunu un cita veida interjera dizainu kā jau esošās viesu mājas Ragnar Glamp.

ragnar glamp

Ragnar Glamp viesu izvēlei piedāvā divu tipa mājas – Forest un Lux, tās ir siltinātas, apmeklējamas visa gada garumā, katra piemērota vienai ģimenei vai pārim. Vienā iespējams baudīt brīvi stāvošas vannas privilēģijas vai spa tipa apsildāmu grīdu lietus dušu – otrā. Mājas aprīkotas ar āra terasi un mēbēlēm, svinībām un brīvu brīžu baudīšanai gan iekštelpās, gan laukā. Te īpaši piedomāts par viesu komfotu, mājas ir aprīkotas ar augstas kvalitātes, ērtām divguļamām gultām, dūnu segām klātas un dabīgas kokvilnas un lina segtas, tās garantē ciešu un kvalitatīvu miegu, lai viesi spētu veldzēties atpūtā pēc aktīvas dienas dabā. Pilnībā aprīkotajās virtuvēs ir viss ēdiena gatavošanai, servēšanai, kā arī pieejams Nespresso kafijas automāts. Vēsajos vakaros omulībai viesi var iekurināt Jotul krāsniņas un baudīt saimnieku sagatavoto bezmaksas gardumu komplimentu, ko var baudīt turpat virtuvē, terasē vai brokastīs neizkāpjot no gultas.

Uz tikšanos! Sazinieties ar mums, kamēr rezervācijai vēlamie datumi vēl pieejami!

Vairāk informācijas arī: RAGNAR GLAMPCiti pakalpojumu sniedzēji