Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar 6th-taste


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


6th-taste - jauns, ekskluzīvs saldumu zīmols Latvijas tirgū. Mūsu rūpīgi atlasītās konfektes un radītais dizaina iepakojums izgreznos ikkatrus svētkus!

Mēs pielāgosim gan iepakojumu, gan konfektes tieši jūsu īpašajam notikumam, vēlmēm un gaumei!

6th-taste mēs pilnībā ticam, ka cilvēka sajūtas paplašinās krietni tālāk par parastajām piecām garšām. Tātad, kāda ir 6th-taste saldumu būtība? Tas ir piedzīvojumu garšu virpulis, emociju kaskāde un nedaudz maģiskā cukura pieskāriena, kas padara tavu ikdienu par svētkiem.

Tavam īpašajam notikumam, un izvēle paliks pilnībā tavā ziņā!

Kāpēc izvēlēties 6th-taste saldumus, kā daļu no kāzu svinībām?

Krāsu simfonija: Mūsu 6th-taste konfekšu kolekcijā piedāvājam plašu krāsu paleti, nodrošinot, ka katra konfekte ir kā papildinājums jebkurām kāzu svinībām.

Šokolādes cienītājiem: augstākās kvalitātes šokolādes dražejas, kas ir rūpīgi atlasītas savas izcilās garšas un kvalitātes dēļ. Šo produktu iekļaušana jūsu  īpašajos svētkos radīs izsmalcinātu pieskārienu kopējam kāzu dizainam un konceptam. Mēs lepojamies būt vienīgie, kuri piedāvā šos izsmalcinātos šokolādes produktus Baltijas valstīs.

Personalizēts iepakojuma dizains: 6th-taste zīmols, kurš novērtē individualitāti, piedāvājot personalizētu iepakojumu. Mūsu komanda nodrošinās, ka katra saldumu kastīte atspoguļos jaunlaulāto unikālo gaumi un sajūtu gammu.


Lasi vairāk:  

Mīļas un jēgpilnas kāzu dāvanas viesiem