Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar RAMMA ART | Sveces un aromāti mājai


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Zīmols RAMMA ART piedāvā Latvijā radītas elegantas kokosriekstu vaska dizaina sveces un sveces traukos, kā arī mājas aromātus, izvēloties augstvērtīgus parfīmus. 

RAMMA Art sortimentā ir dažādu krāsu un izmēru sveču traukos pildītas sveces. Jūs variet izvēlēties burvīgus parfīma aromātus: ziedu notis, koka notis, tabakas notis, gardas kafijas, šokolādes, garšvielu un saldās vaniļas notis un radīt katrai vietai, telpai vai pasākumam elegantu, romantisku vai gardu noskaņu.

Sveces tiek iepakotas kastītēs un gatavas dāvināšanai, jo svece ir lieliska dāvana gan kāzās, gan citās svinībās. Dizaina sveču vai mājas aromātu piedāvājumu ir iespējams apvienot dāvanu komplektos.

Aicinām izvēlēties individuālas sveces, dāvanu komplektus, dāvanu kartes, kā arī pēc pieprasījuma ir iespējams, izveidot savu personalizētu uzlīmi produktam.

Lai jūsu ikdienu vai svētku reizi papildina elegantas sveces liesma, piepildot telpu ar miera un mīlestības aromātu, sniedzot baudījumu un piepildījumu!


Lasi vairāk:

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem