Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Scentopia

Scentopia

Pirmo gadu ar mums

+371 28662560

Scentopia

LV, EN, RU

Sazināties ar Scentopia


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs esam entuziastu komanda, kas nodarbojas ar sveču, ģipša izstrādājumu un aromāta difuzoru ražošanu ar rokām.

Mēs priecājamies iepazīstināt jūs ar unikālu un skaistu priekšmetu pasauli, kas radīti ar mīlestību un uzmanību pret detaļām.

Mūsu ceļš sākās ar roku darba iemīlēšanu un vēlēšanos piedāvāt cilvēkiem skaistumu un mājīgumu.

Mēs ļoti ticam tam, ka pat mazākais aksesuārs var ievērojami ietekmēt mājas vai biroja kopējo atmosfēru.

Tāpēc mēs īpašu uzmanību pievēršam katra izstrādājuma kvalitātei un dizainam.


Mūsu produkcija izceļas ar oriģinalitāti un unikalitāti.

Katra svece, ģipša izstrādājums vai aromāta difuzors tiek veidots ar rokām, izmantojot tikai labākos materiālus. Mēs pastāvīgi meklējam jaunas idejas un īstenojam tās mūsu izstrādājumos, lai piedāvātu jums kaut ko īpašu.


Svecītes ir mūsu īpašais iedvesmas avots.

Mēs veidojam svecītes dažādās formās, izmēros un aromātos, lai palīdzētu jums radīt vēlamo atmosfēru jebkurā telpā. Sākot no klasiskām svecēm ar dabīgiem aromātiem līdz modernām un stilīgām svecēm - mums ir varianti dažādām gaumēm.

Ģipša izstrādājumi ir vēl viena mūsu aizraušanās.

Mēs radām unikālus dekoratīvus priekšmetus, kas papildina jūsu mājas vai biroja interjeru. Mūsu kolekcijā ietilpst skulptūras, vāzes, foto rāmji un daudz kas cits. Mēs cenšamies, lai katrs izstrādājums būtu ne tikai skaists, bet arī funkcionāls, nodrošinot prieku un praktisko lietderību.

Aromāta difuzori ir lielisks veids, kā radīt relaksējošu un mājīgu atmosfēru jūsu mājās vai darba vietā.

Mēs piedāvājam plašu smaržu izvēli, lai apmierinātu pat visprasīgākos klientus. Mūsu difuzori tiek rūpīgi izgatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu un baudāmu aromāta pieredzi.


Aicinam jūs izpētīt mūsu mājaslapu un atklāt mūsu roku darbu sveču, ģipša izstrādājumu un aromāta difuzoru ražošanā. To šarmu un eleganci. Katrs priekšmets ir izgatavots ar dedzību un apņemšanos, ar mērķi radīt siltumu un skaistumu jūsu apkārtnē. Paldies, ka apmeklējāt mūsu mājaslapu! Ar nepacietību gaidām, lai palīdzētu jums atrast ideālos priekšmetus, kas atbilst jūsu vēlmēm.