Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ķermeņa estētika: uzturs un fiziskā forma

Ķermeņa estētika: uzturs un fiziskā forma

2 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Ķermeņa estētika: uzturs un fiziskā forma


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ceļš uz individuāli ideālo formu katram ir atšķirīgs.

Tā var būt uztura paradumu maiņa, fizisko aktivitāšu kombinācija ar skaistumkopšanas tehnoloģiju iespējām; dažreiz mērķa sasniegšanai var palīdzēt tikai ķirurgs.

Lai nodrošinātu klientiem ilglaicīgus un kvalitatīvus rezultātus, klīnikā tiek piedāvāti savstarpēji papildinoši un integrēti medicīnas pakalpojumi, tostarp - fizioterapija un ārsta - uztura speciālista konsultācijas.

Par ķermeņa izskatu un veselību Aesthetica klīnikā rūpējas fizioterapeiti Zita Kriškāne un Māris Rodke, kā arī ārste - uztura un ķermeņa estētikas speciāliste Dr. Guna Havensone. Nav noslēpums, ka tieši atbilstošs, individuāli piemērots un medicīnā balstīts uzturs kombinācijā ar pareizu fizisko aktivitāšu kopumu, ir panākumu atslēga vēlamās formas sasniegšanai.

Tāpat arī plastikas ķirurgiem ir svarīga cieša sadarbība ar fizioterapeitu un profesionālu ārstu - uztura un ķermeņa estētikas speciālistu, kurš individuāli izskata katra pacienta īpatnības, veic analīzes un sastāda piemērotu ēdienkarti. Ir gadījumi, kad arī gatavojoties operācijai, īpaši svarīgi to ievērot, lai iegūtu efektīvus un noturīgus kopējos rezultātus. Tas var ietvert gan lieko kilogramu nomešanu, gan vispārēju ķermeņa harmonisku nostiprināšanu.

Arī pirms un pēc krūšu korekcijām ir būtiski sadarboties ar zinošu fizioterapeitu. Ja sieviete visu mūžu ir vēlējusies maskēt sevi neapmierinošas krūtis, tad tas atspoguļojas sakumpušā stājā - ar speciālista palīdzību ir jāiemācās atvērt plecus un pēc operācijas jaunās formas nest ar lepnumu. Mūsdienās bieži vien novērojam stājas asimetrijas, kas arī ietekmē iznākumu un krūšu izskatu - ja pleci nav vienā līmenī, tad harmoniskas nebūs arī krūtis. Turpretim, ja sieviete visu mūžu ir dzīvojusi ar mokoši smagām krūtīm, arī tad fizioterapeits būs tas, kurš palīdzēs sakārtot noslogoto muguras un plecu daļu tā, lai pēc samazināšanas paciente var justies brīvi un viegli.

Tāpat fizioterapeits būs tas, kurš palīdzēs kontrolēti un pareizi atsākt aktīvu dzīvesveidu pēc operācijām, kā arī ar speciālām masāžām, drenāžu un teipošanu gādās par tūskas mazināšanu un ātrāku liekā šķidruma izvadīšanu.