Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Krūšu korekcijas

Krūšu korekcijas

2 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Krūšu korekcijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāpēc sievietes izvēlas veikt krūšu korekcijas?

Krūtis daudzām sievietēm ir ļoti nozīmīgs sievišķības, identitātes un seksualitātes simbols. Ja sieviete nav apmierināta ar savu krūšu formu, apjomu, tvirtumu un citām to vizuālajām īpašībām, nereti rodas kompleksi, zūd pašpārliecinātība un būtiski mazinās sievietes dzīves kvalitāte. Protams, šie nav vienīgie iemesli, kāpēc tiek veikta krūšu palielināšana.


Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšana ar implantiem jau daudzus gadus ir vispieprasītākā plastiskā operācija gan pasaulē un Latvijā, gan arī Aesthetica plastiskās ķirurģijas klīnikā.

Operācija ilgst 45 - 60 min un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā. Implanti tiek ievietoti vai nu zem lielā krūšu muskuļa, vai arī virs tā. Rētas garums ir ~ 3 līdz 4 cm; visbiežāk tā atrodas zem areolas vai zem krūts. Pēc operācijas klīnikā jāuzturas līdz nākamajam rītam; dažādi pēcoperācijas nosacījumi jāievēro aptuveni 3 mēnešus. Krūšu palielināšanas galīgais rezultāts ir redzams aptuveni pēc 3 līdz 5 mēnešiem.

Plašāka informācija: šeit

Krūšu pacelšana jeb mastopeksija

Krūšu pacelšana tiek veikta gadījumos, kad sievietes krūtīm ir labs apjoms un izmērs, bet nepieciešams koriģēt to noslīdēšanu, samazināt areolu izmēru un pacelt to novietojumu. Operāciju var veikt arī, uzlabojot krūšu apjomu ar implantu palīdzību.


Kāpēc krūtis noslīd?

  • Pēc grūtniecības un krūts barošanas krūtis zaudē dziedzera stingrību un apjomu, krūšu āda kļūst neelastīga, izstaipīta, bieži vien ar strijām.
  • Strauja svara zuduma vai tā izmaiņu rezultātā tiek zaudēts taukaudu daudzums krūšu rajonā, tas ietekmē krūšu apjomu un ādas elastību.
  • Noslīdēšanu ietekmē arī gravitācija, novecošanās process un krūšu apjoms - jo lielākas un smagākas ir krūtis, jo izteiktāks un ātrāks var būt šis noslīdēšanas process.

Operācijas ilgums ir 1 līdz 3 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā. Operācijas laikā tiek noņemta liekā āda, pārvietoti un nostabilizēti krūšu audi un koriģēts areolu izmērs un novietojums. Rētas izvietojumu ietekmē krūšu pacelšanas veids. Pēc operācijas klīnikā jāuzturas līdz nākamajam rītam; dažādi pēcoperācijas nosacījumi jāievēro aptuveni 3 mēnešus. Krūšu palielināšanas galīgais rezultāts ir redzams aptuveni pēc 3 līdz 5 mēnešiem.

Plašāka informācija: šeit

Krūšu samazināšana

Sievietes labsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti ietekmē ne tikai pārāk mazas, bet arī apgrūtinoši lielas krūtis. Krūšu samazināšanas operāciju veic, ja sievietei ir pārāk lielas krūtis, kas var būt ne tikai emocionāls un fizisks apgrūtinājums, bet arī veselību apdraudošs faktors. Lielā krūšu audu apjoma samazināšana ievērojami samazina arī iespēju saslimt ar krūts ļaundabīgiem procesiem, kā arī mazina slodzi uz muguru un pleciem.


Kādos gadījumos tiek veikta krūšu samazināšana?

  • Krūšu apjoms sagādā veselības problēmas un pārāk lielas krūtis ierobežo sievietes kustību brīvību un apgrūtina ikdienu
  • Apjomīgo krūšu dēļ sieviete izjūt emocionālu diskomfortu, cieš no zema pašvērtējuma un apkārtējo replikām
  • Sievietes pēc 45 gadu vecuma piedzīvo hormonālas izmaiņas un krūšu samazināšana tiek veikta, lai mazinātu ļaundabīgu veidojumu attīstības risku krūtīs.

Operācijas ilgums ir 1,5 līdz 3,5 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā. Operācijas laikā tiek noņemti liekie krūšu audi, likvidēta liekā āda un koriģēts areolu novietojums. Rēta tiek veidota enkurveida formā - kā apgrieztā “T” veida iegriezums. Pēc operācijas klīnikā jāuzturas līdz nākamajam rītam; dažādi pēcoperācijas nosacījumi jāievēro aptuveni 3 mēnešus. Krūšu palielināšanas galīgais rezultāts ir redzams aptuveni pēc 3 līdz 5 mēnešiem.

Plašāka informācija: šeit