Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Elza Drengere Photography

Elza Drengere Photography

Pirmo gadu ar mums

Rīga, Latvija

+371 27841999

LV, EN

Sazināties ar Elza Drengere Photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Par mani

Es absolvēju Istituto Marangoni Milānā, kur paplašināju savas zināšanas par to, kā veidot saikni caur attēlu, un izteikt stāstu un emocijas caur stilu. Man bija unikāla iespēja strādāt un mācīties no modes nozares spilgtākajām personībām, lai nodotu jums tikai pašu izcilāko.

Laika gaitā esmu eksperimentējusi ar dažādiem stilistiskiem paņēmieniem un tehnikām, kas man palīdzēja atklāt, ka mana patiesā kaisle slēpjas vienkāršībā. Veidojot savus darbus, pievēršu lielu uzmanību objekta – vai tas būtu modelis vai jebkāds cits fokuss – akcentēšanai, izmantojot minimālisma pieeju. Pārliecība, ka mazāk ir vienmēr vairāk, ir kļuvusi par manu darbu filozofiju.

Mans stils

Manu stilu raksturo harmoniska sievišķības un vienkāršības sintēze. Es tiecos uztvert manu modeļu dziļāko būtību, pievēršot īpašu uzmanību sievietes spēka un sensualitātes izpausmēm.

Sievešķība ir termins, kas katrai no mums nozīmē ko citu. Redzēt katras sievietes unikālo skatījumu un saprašanu par to, ir mana darba prieks, un vēlme to izcelt savās fotogrāfijās – mans uzdevums. Mani aizrauj kontrastu radīšana ar stilu, tādējādi atklājot sievietes multifunkcionālo esenci.

Savā fotografēšanas stilā es pievēršos vienkāršībai, bet ar nozīmi. Koncentrējos uz sievietēm, padarot katru foto stāstu par viņām. Mans mērķis nav vienkārši uzņemt skaistas bildes, bet dalīties stāstos un sajūtās, atklājot katras fotografētās personas raksturu un iekšējo skaistumu.

Kā jau varat nojaust, savā radošajā darbībā es apvienoju modes daudzveidību un vienkāršības šarmu. Šī unikālā sajaukuma radīšana ir mana aizraušanās, un vēlos ar to dalīties ar jums, lai parādītu, cik patiesi brīnišķīga un iedvesmojoša var būt šī sajūta un gala rezultāts.

Kas iekļauts fotosesijā?

  • Fotostudijas izvēle: piedāvāšu dažādas studiju opcijas, no kurām varēsiet izvēlēties sev tīkamāko.
  • Koncepta un noskaņas plāna izstrāde: strādāsim kopā, lai izprastu jūsu vēlmes un idejas, kas palīdzēs mums radīt perfektu iznākumu.
  • Apģērba un stila konsultācija: sniegšu ieteikumus un padomus par to, ko labāk izvēlēties fotosesijai.
  • Pozēšanas ieteikumi: fotosesijas laikā es jums palīdzēšu ar pozām!