Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KITIJA JURCIKA

KITIJA JURCIKA

2 gadus ar mums

+371 26301284

LV, EN, RU

Sazināties ar KITIJA JURCIKA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Es piedāvāju individuālās un pāru fotosesijas. Bildējot izmantoju tikai dabīgo apgaismojumu.

Fotografēju dabā, pilsētvidē un varu doties arī pie jums uz mājām. Pārsvarā fotosesijas organizēju Rīgā, taču mēdzu doties arī uz citām pilsētām.

Man fotogrāfijā ļoti patīk izcelt kā modeļus tā arī vidi, kurā bildēju. Vienmēr cenšos panākt, lai modeļi un vide veido vienotu sajūtu. Es protu saskatīt skaisto vietās, kurām citi paietu garām, tādēļ ar lielāko prieku varu palīdzēt piemeklēt kādu fotogēnisku lokāciju, kur organizēt fotosesiju.

Tiekamies fotosesijās un es parādīšu cik skaisti es jūs redzu!

Vairāk informācijas arī šeit: KITIJA JURCIKA


FOTOSESIJAS SIEVIETĒM

Foto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICAFoto: KITIJA JUREVICA