Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Stokmane.rasa_photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sveikas dāmas,

būsiet mīļi gaidītas manis izveidotajā studijā, kur par jūsu labsajūtu no vision board līdz pat taustāmam rezultātam pavadīšu jūs Es. 

Pie manis jūs sagaidīs tikai labsajūta, kaifs un sevis mīlestība. Apsolu, ka pēc fotosesijas jūs gribēsiet vēl, jo būsiet piepildītas ar skaistām, pozitīvām emocijām. 


Es nodrošinu gan drēbes, gan aksesuārus, gan apavus. Uz fotosesiju jums ir tikai jāierodas!

Sadarbojos ar grima mākslinieci, kas, ja nepieciešams, izbrauc uz studiju un sapucē pirms fotosesijas, izveidojot skaistu grimu, kā arī frizūru.

Fotosesijai vēlams pieteikties vismaz vienu mēnesi pirms, lai garantētu sev vēlamo laiku. Fotostudijas kapacitāte ir max 10 cilvēki, lai nodrošinātu maksimālu komfortu ikvienam. Iemūžinu arī skaistos punčus un pieņemu arī pāru/ģimenes fotosesijas.

Esmu studijas fotogrāfs, taču spēju pielāgoties arī situācijai un bildēt āra apstākļos, ja nepieciešams. Mans mērķis ir radīt tirpiņas ķermenī un smaidu uz lūpām. Es noteikti neesmu standarta fotogrāfs, jo dievinu eksperimentēt un katram klientam izveidot ko unikālu, tāpēc katra fotosesija ir tik īpaša. 


Studijā ir iespējams iegādāties glīti noformētu un iesaiņotu dāvanu karti, kas būs derīga 1 gadu.

Visas atsauksmes par manu darbu jūs varat apskatīt Instagram kontā : Stokmane.rasa_photography