Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Mākslas centrs Zuzeum


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mākslas centrs Zuzeum ir vieta, kur satikties un iepazīt Latvijas un pasaules laikmetīgo mākslu.

Mākslas centru 2020. gadā dibināja mākslas kolekcionārs un filantrops Jānis Zuzāns. Mākslas centrs atrodas bijušajā korķa fabrikā, ko 1910. gadā projektējis un cēlis arhitekts un inženieris Edmunds fon Trompovskis, un tā platība ir vairāk nekā 1250 kvadrātmetru. Zuzeum ir vieta kultūru apmaiņai, kurā tiek rīkotas izstādes, publiski pasākumi un mākslinieku rezidences. Mākslas centrs Zuzeum piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi viesiem, kuri vēlas rīkot īpašus pasākumus pasaules līmeņa kultūras iestādē. Vai tas ir korporatīvs pasākums, kāzu svinības, dzimšanas diena vai jebkurš cits nozīmīgs notikums, Zuzeum nodrošina mūsdienīgas telpas, izcilu apkalpošanu un māksliniecisku vidi, radot patiesi neaizmirstamu svētku atmosfēru.


Jumta terase 

Apzaļumota jumta terase Rīgas centrā, kur sagaidīt saulrietu. Plašā terase savienota ar Zuzeum The Ear — moderni iekārtotu telpu, ko papildina mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas. Terase aprīkota ar sēžam-mēbelēm 40 cilvēkiem (kopējā ietilpība 200 pers.), skaņu sistēmu un bāru.


Lielā zāle

Iespaidīgā telpa ar augstiem griestiem un jumta logiem ir piemērota lieliem un vidējiem pasākumiem. 


Mazā zāle

Mazo izstāžu zāli dēvējam arī par "mākslas kapelu". Gaiša telpa, kurā gaisma mijiedarbojas ar mākslu. Telpa ar ēkai raksturīgajiem plašajiem logiem piemērota vidēji lieliem pasākumiem.


Būvlaukums 

Kluss iekšpagalms pilsētas centrā, kurā sajust urbānā dārza burvību. Piemērots lielākiem āra pasākumiem (500-1000 pers.), kino vakariem, koncertiem. Iekšpagalmā iekārtots zaļš mauriņš, pieejama elektrība, ūdens, vakara apgaismojums, bārs. Kino seansu sezonā (jūlijs - septembris) iespējams vienoties par ekrāna un projektora izmantošanu, kā arī reklāmas iespējām pirms kino seansiem. 


Viesistaba 

Viesistaba ir gaiša un atvērta telpa vidēja izmēra pasākumiem (līdz 100 pers.). Tā ir aprīkota ar projektoru, ekrānu, skaņu sistēmu, gaismu necaurlaidošiem aizkariem. Telpu iespējams atdalīt no mākslas centra publiskās zonas, to papildina dizaina mēbeles un mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas. Savienota ar Zuzeum veikalu un kafejnīcu.