Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Latvian Catering Company


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs, Latvian Catering Company, priecājamies par iespēju gatavot pārmaiņām bagātas ēdienkartes un svinēt svētkus ģimenes un draugu lokā. Jau 20 gadu garumā mēs esam klājuši galdus ar skaistiem traukiem, rūpīgi izvēlētiem galda piederumiem un glāzēm, izdaiļojuši tos ar ziediem un augļiem. Kā mēs to esam darījuši, jūs varat aplūkot fotogrāfijās.

Mūsu komanda arvien ir radoša, idejām bagāta. Ēdiena gatavošana un pasniegšana - tā ir mūsu aizrautība un dzīves stils. Ēdiens sen vairs nav tikai ēdiens. Ēdiens ir daļa no tā, ko mēs domājam, kādi esam un kā jūtamies. Tas sniedz mums prieku, baudu, kopīgus laika pavadīšanas brīžus.

  • Piedāvājam organizēt ēdināšanas pakalpojumu līdz 3000 personām.
  • Kāzu banketa cena 1 personai sākot no 35 eur.

Svētkus svin tas, kuram ir pamats priekam un kurš labprāt šo prieku dala ar ģimeni, draugiem un saviem viesiem. Viņam ir prieks draugu lokā sēdēt pie viesu galda, ieturēt maltīti, baudīt un interesanti sarunājoties, aizmirst par laiku. Svētki vienmēr ir dāvana jūsu viesiem.

Ļaujieties svētku burvībai!


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs