Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

COL DU MARINE™ | jūras kolagēns

COL DU MARINE™ | jūras kolagēns

1 gadus ar mums

Skolas iela 25-1, Rīga, Latvija

+371 63011110

coldumarine.lv

LV, EN, RU, DE

Sazināties ar COL DU MARINE™ | jūras kolagēns


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Jaunības proteīns - Jūras kolagēns

Jūs esat dzirdējuši par kolagēnu, bet vai esat dzirdējuši par jūras kolagēnu? Kas ir jūras kolagēns?

Kolagēns ir atrodams ādā, matos, nagos, saitēs muskuļos un asinsvados, un tas ir būtisks mūsu ķermeņa veidošanai un funkcionēšanai. Tomēr, mums novecojot, organisma dabīgā kolagēna krājumi sāk izsīkt un katru gadu turpina samazināties, tāpēc mums ir jāatrod veidi, kā kolagēna līmeni paaugstināt.

Daži cilvēki papildina savus kolagēna krājumus ar pārtiku, citi ar kolagēna piedevām, piemēram, jūras kolagēnu. Lai atjaunotu dabisko kolagēna līmeni organismā, jums ir nepieciešams arī ēst veselīgi, sabalansēti.

Mēs, SIA Baltic Biotechnologies, esam lepni izmantot tikai augstas kvalitātes jūras kolagēnu hidrolizētu peptīdu un zemas molekulmasas pulvera veidā, lai atjaunotu ķermeni no iekšpuses.


Kas ir jūras kolagēns?

Jūras kolagēns nāk no savvaļā augušām zivīm, mencas ādas. Jūras kolagēns ir 1. tipa kolagēns, kas iegūts no zivju kolagēna peptīdiem, un šis kolagēna veids patiesībā ir augstākais un bioloģiski pieejamākais kolagēna avots, kas pieejams tirgū.

Bet kāda ir atšķirība starp jūras kolagēnu un liellopu kolagēnu? Un kurš ir labāks?


Jūras kolagēns vai liellopu kolagēns

Daudzas kolagēna piedevas satur liellopu kolagēnu, kas ir nepieņemams veģetāriešiem un vegāniem, jo ​​tas ir izgatavots no liellopa ādas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi cilvēki dod priekšroku jūras kolagēnam, nevis liellopu kolagēnam.

Liellopu kolagēns ir 1. un 3. tipa kolagēns, kas palīdz uzlabot locītavu veselību, savukārt jūras kolagēns atbalsta gan ādu, matus un nagus, gan locītavas. Pētījumi liecina, ka 1. tipa kolagēnam, kas ietver no zivīm iegūto jūras kolagēnu, ir 1,5 reizes augstāka biopieejamība nekā liellopu kolagēnam, jo tam ​​ir mazākas olbaltumvielu daļiņas un tas vieglāk uzsūcās.

Turklāt jūras kolagēns ir iegūts no mencas ādas, padarot to drošu gan ķermenim, gan videi, kā arī bez ĢMO, padarot to piemērotu patērētājiem, kas nesatur lipekli un piena produktus.

Jūras kolagēns palīdz saglabāt ādas jauneklīgu izskatu un satur daudzas barības vielas, kas, domājams, palīdz organismam darboties vislabākajā veidā.


Jūras kolagēna priekšrocības:

Jūras kolagēns ir efektīvs ādai, matiem, nagiem, locītavām un kauliem, tāpēc jūras kolagēns izvēle ir lielisks veids, kā rūpēties par savu ķermeni no iekšienes.

Sīkāk apskatīsim trīs galvenās jūras kolagēna priekšrocības:

  • Uzlabo ādas elastību, nagu veselību

Ja pamanāt smalkās līnijas un grumbiņas uz sejas, tas var būt saistīts ar ādas elastības samazināšanos.

1.tipa kolagēna (kas ir Col Du Marine™ Marine Collagen sastāvā esošais kolagēns) lietošana palielinās ādas elastību un padarīs to gludāku un tvirtāku. Turpinot lietot jūras kolagēnu, ādas šūnas atjaunojas, atdarinot ķermeņa dabisko kolagēna ražošanu.

Kolagēns ir viens no galvenajiem proteīniem, kas atrodams arī mūsu nagos. Tas uztur mūsu nagu struktūru, un, ja trūkst kolagēna, nagi kļūst trausli un viegli lūst. Kad fibroblasti inducē kolagēna ražošanu, tas uzlabo asinsvadu elastību. Tas savukārt veicina uztura piegādi nagu gultnei. Rezultātā tie ir stiprāki un ātrāk aug.

  • Veicina matu augšanu

Vēl viens svarīgs jūras kolagēna lietošanas ieguvums ir tā ietekme uz matiem. Regulāra jūras kolagēna lietošana ikdienā palīdz matiem izskatīties veselīgākiem, dzīvīgākiem.

Tas ir tāpēc, ka jūras kolagēns palīdz atjaunot dermu, kur aug ādas matu folikulas, kas palīdz stiprināt matus. Novecojot mati kļūst plānāki un vājāki, daļēji tāpēc, ka samazinās kolagēna ražošana, ko var koriģēt, papildinot uzturu ar jūras kolagēnu.

Saskaņā ar sertificētā dermatologa Hadley King (MD) teikto, pigments melanīns tiek ražots matu folikulās un piešķir matiem to krāsu. Ja trūkst kolagēna, folikuls nespēj ražot pietiekami daudz melanīna, kas izraisa sirmu matiņu augšanu.

Kad folikuls tiek apgādāts ar kolagēnu iekšķīgi, tas uztur veselīgu folikulu struktūru, cīnoties ar brīvajiem radikāļiem, un tas noved pie pareizas melanīna darbības un tumšu matiņu augšanas.

  • Veicina stiprākus kaulus

Vai zinājāt, ka jūras kolagēns var būt labs arī kauliem? Pētījumi liecina, ka jūras kolagēna lietošana ir labvēlīga pacientiem ar osteoartrītu.

Turklāt, tā kā kolagēnam ir svarīga loma skrimšļa veidošanā, 1. tipa kolagēna lietošana var arī palīdzēt uzlabot locītavu darbību un pat veicināt muskuļu augšanu.


Cik daudz jūras kolagēna man vajadzētu lietot dienā?

Ir svarīgi zināt, cik daudz jūras kolagēna jāuzņem dienā, lai gūtu maksimālu labumu no kolagēna-jaunības proteīna. Col Du Marine™ katrā sašetē ir 5 grami jūras kolagēna, kas ir minimālais nepieciešamais kolagēna daudzums dienā.

Lai gan parasti ir ieteicams patērēt no 2,5 līdz 15 gramiem kolagēna dienā, ir svarīgi patērēt pareizo kolagēna daudzumu, lai gūtu maksimālu labumu. Kolagēna Col Du Marine™ sastāvā ir ļoti bioloģiski pieejams, tāpēc tas ātri uzsūcas organismā un sāk darboties nekavējoties.

Col Col Du Marine™: Premium hidrolizēts jūras kolagēna pulveris, neitrāla  garša un smarža, 100% šķīstošs jūsu iecienītajā dzērienā. Produkts Col Du Marine™ Beauty Peptides Formula galvenā sastāvdaļa ir jūras kolagēns ar piedevām: C vitamīnu, silīciju no bambusa ekstrakta un hialuronskābi.

Col Du Marine™ iekļaušana jūsu ādas kopšanas rutīnā ir vienkārša. Vienkārši ieberiet paciņas saturu savā iecienītajā dzērienā, piemēram, kafijā vai smūtijā. Varat to ērti paņemt līdzi ikdienas skrējienā, ceļojumā, lai kur jūs atrastos.


Produkti:

  • Col Du Marine™ Beauty Peptides Formula, 157,8 g (30 paciņas x 5,26 g) - tīrs jūras kolagēns (I un III tipa kolagēns) ar C vitamīnu, hialuronskābi un bambusa/silīcija ekstraktu pulvera veidā.

100% šķīst jūsu iecienītajā dzērienā. Zema molekulmasa 3-10 kDa maksimālam ieguvumam. 95% uzsūkšanās spēja.

Jūras kolagēns piešķir ādai elastību, hialuronskābe mitrina ādu, bambusa ekstrakts nodrošina ādu ar būtiskiem mikroelementiem, bet antioksidants C vitamīns cīnās ar fotonovecošanos.

  • Col Du Marine™ tīrs jūras kolagēns, 150 g - Tīri jūras kolagēna peptīdi pulvera veidā. Bez garšas, bez smaržas, ar neitrālu garšu un aromātu. 100% izšķīst jūsu iecienītākajā dzērienā.

Zema molekulmasa (3-10 kDa) maksimālai efektivitātei. Sagremojamība 95%.

Bez piedevām - tikai I un III tipa kolagēns.

Jūras kolagēns ir viens no populārākajiem skaistumkopšanas un jaunības uztura bagātinātājiem. šis proteīns nodrošina spēku visiem ķermeņa saistaudiem, piešķir ādai tvirtumu un elastību, kā arī darbojas kā strukturāls balsts. Kolagēns ir viens no svarīgākajiem elementiem veselīgas ādas, matu, nagu un locītavu uzturēšanā.