Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DR. OHHIRA® | JAPĀŅU PRODUKTI

DR. OHHIRA® | JAPĀŅU PRODUKTI

2 gadus ar mums

+371 29538539

ohhira.lv

LV, RU

Sazināties ar DR. OHHIRA® | JAPĀŅU PRODUKTI


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Daudzus pasaules apbalvojumus ieguvušais, japāņu mikrobiologs Dr. Īčirohs Ohhira ir izstrādājis unikālas formulas, kas apvieno ārstniecības augu dabisko spēku, probiotisko mikroorganismu īpašības, senās japāņu fermentācijas tradīcijas un mūsdienu zinātnes tehnoloģijas. Visas formulas ir unikālas ar perfekti sabalansētu sastāvu, sastāvdaļu sinerģisko darbību, kā arī daudzfunkcionālu iedarbību. Skaistumam un veselībai, sievietēm un vīriešiem, visai ģimenei.


Dr.Ohhira® zīmola produkcija:

Dzeramais kolagēns +

Dr.OHHIRA® dzeramā šķidrā kolagēna formulas būtība - aktīvo vielu saderība un to sinerģija, vielām papildinoši ietekmējot citai citu un savas pozitīvās īpašības maksimāli, atklājot saderībā ar citām sastāvdaļām. Lielisks piemērs - kolagēns, kurš kopā ar elastīnu un hialuronskābi veido “Anti-AgeTRIO” kompleksu, kas nodrošina trīskāršu iedarbību uz ādu - sniedz elastību, tonusu un iekšējo mitrumu. Produktā ir daudz arī dabīgo antioksidantu: koferments Q10, C vitamīns, melleņu sula un 5 gadus fermentēts augu ekstrakts OM-X®.

12 pienskābo baktēriju celmu komplekss Standard

12 pienskābo baktēriju celmu komplekss - līdzeklis, kura sastāvā ir labās baktērijas un šķiedrvielas, kā arī biogēnie metabolīti. Tas ir dabīgas fermentācijas produkts, kas sāk izšķīst nevis kuņģī, kā parasti notiek ar analoģiskiem produktiem, bet tikai tad, kad nokļūst tievajā zarnā.

12 pienskābo baktēriju celmu komplekss Deluxe

12 pienskābo baktēriju celmu komplekss Deluxe - 5 gadus fermentēts līdzeklis, kura sastāvā ir labās baktērijas un šķiedrvielas, kā arī biogēnie metabolīti. Tas ir dabīgas fermentācijas produkts, kas sāk izšķīst nevis kuņģī, kā parasti notiek ar analoģiskiem produktiem, bet tikai tad, kad nokļūst tievajā zarnā. Tiek piedāvāts augu kapsulās, piemērots veģetāriešiem un vegāniem.


dr-ohhira-japanu-produkt skaistumam-kolagens

Ķermeņa kopšanas līdzekļi:

Krēms Magoroku ar fermentētu augu un probiotisko ekstraktu

Magoroku krēms ar labajām baktērijām ir piemērots visai ģimenei: gan pieaugušajiem, gan mazuļiem. Maigs un dabīgs, tas apvieno atbildīgi izvēlēto sastāvdaļu labākās īpašības. Krēma sastāvā esošais fermentēto augu un probiotisko kultūru ekstrakts un zirga tauki nodrošina uzticamu ādas aizsardzību un kopšanu, kā arī vajadzīgo mitrināšanu.

Ziepes Kampuku ar fermentētu augu un probiotisko ekstraktu

Kampuku ziepes ar labajām baktērijām - līdzeklis, kas īpaši piemērots jutīgajai un maigajai mazuļu ādiņai. Sastāvā - tikai dabīgas vielas, pilnīgi bez konservantiem, sintētiskajām krāsvielām, smaržvielām u.tml.


Piegāde

Preces piegade 1-2 dienu laikā uz norādīto adresi


Cenas

No 15 līdz 70 eiro, atkarībā no produkta