DJ IVANBEAT

DJ pakalpojumi jūsu svinībām
DJ IVANBEAT>
  • +371 20313177
    +371 2031****

DJ profesija ir māksla īstajā brīdī piemeklēt īsto dziesmu, atsaucoties uz uzkrāto pieredzi, kā arī mūzikas stilu pārvaldīšanu, un pats svarīgākais mūzikas gaumi. Lielākā motivācija nav honorārs, ko saņemam par savu darbu, bet gan gandarītu, smaidošu, apmierinātu cilvēku emocijas.

DJ Ivanbeat (Andris Ivančiks) ir uzkrājis 15 gadu pieredzi gan koorporatīvajos pasākumos, gan kāzu svinībās, gan citu veidu saviesīgos pasākumos. Lielākā atšķirība, kura neatgriezeniski iespaido mūzikas gaumi ir fakts, ka Andris ir ieguvis mūzikas izglītību un ir netikai DJ, bet arī mūziķis (profesionāli spēlē trompeti un bass ģitāru). Ir uzstājies koncertos ar – Renāru Kauperu, Rīgas Gospelkori, Dvīnēm, Kristīni Prauliņu, Igo u.c Latvijā zināmiem māksliniekiem. Ir grupas Almost Famous pamatsastāvā.

DJ Ivanbeat pašlaik norisinās projekts ar saksafonistu Kristapu Lubovu (Latvijas radio bigbenda pamatsastāva mūziķis) ar nosaukumu Joyfulnoise.

Ir izveidots arī trio, kur kā soliste puišiem ir pievienojusies, viena no labākajām latviešu sieviešu vokāla īpašniecēm – Evilena Protektore (grupas Pieneņu vīns soliste) trio izpilda Soulful house mūziku, pozitīvu deju mūziku.

 

 

 

 

Līgavām iesaka