Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DJ Andris Ivančiks TOP

DJ Andris Ivančiks

4 gadus ar mums

+371 20313177

lmma.lv/joyfulnoise

LV

Sazināties ar DJ Andris Ivančiks


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


DJ profesija ir māksla īstajā brīdī piemeklēt īsto dziesmu, balstoties uz uzkrāto pieredzi, mūzikas stilu pārvaldīšanu, kā arī mūzikas gaumi. Lielākā motivācija nav honorārs, ko saņemam par savu darbu, bet gan gandarītu, smaidošu, apmierinātu cilvēku emocijas.

DJ Andris Ivančiks ir uzkrājis 15 gadu pieredzi gan korporatīvajos pasākumos, gan kāzu svinībās, gan citu veidu saviesīgos pasākumos. Lielākā atšķirība, kura neatgriezeniski iespaido mūzikas gaumi ir fakts, ka Andris ir ieguvis mūzikas izglītību un ir ne tikai DJ, bet arī mūziķis (profesionāli spēlē trompeti un bass ģitāru). Ir uzstājies koncertos ar - Renāru Kauperu, Rīgas Gospelkori, Dvīnēm, Kristīni Prauliņu, Igo u.c. Latvijā zināmiem māksliniekiem. Ir grupas Almost Famous pamatsastāvā.

DJ Ivanbeat pašlaik norisinās projekts ar saksafonistu Kristapu Lubovu (Latvijas radio bigbenda pamatsastāva mūziķis) ar nosaukumu Joyfulnoise.

Ir izveidots arī trio, kur kā soliste puišiem ir pievienojusies, viena no labākajām latviešu sieviešu vokāla īpašniecēm - Evilena Protektore (grupas Pieneņu vīns soliste) trio izpilda Soulful house mūziku, pozitīvu deju mūziku.