MĀRCIENAS MUIŽA

Ceremonija un kāzu svinības SPA kūrortā
MĀRCIENAS MUIŽA>
Viesu skaits: 110
Guļvietu skaits: 120
Līdz Rīgai/km: 160

Visās jomās visaugstākais standarts. Piedāvājam gan ceremonijas pie blakus esošā ezera vai bērzu birzī, gan greznus banketus, nodrošinot profesionālu apkalpošanu, individuāli izveidotu ēdienkarti un palīdzību ar pārējiem organizatoriskajiem jautājumiem.

SPA kūrorts “Mārcienas muiža” kāzu svinībām piedāvā:

  • Svinību telpas lielākam un mazākam viesu pulkam. Kungu namā līdz 50 personām, Vasaras terasē līdz 100 personām un Akmens mājā līdz 120 personām,
  • Laulību ceremoniju vasaras terasē vai bērzu alejā,
  • Plašu ēdienkarti dažādām gaumēm, kā arī galda klāšanu, servēšanu, apkalpošanu. Personīgu attieksmi pret katru klientu – mūsu šefpavārs uzklausīs katra klienta vēlmes, lai realizētu tās jūsu svētku pasākumā,
  • Naktsmītnes muižas kompleksā līdz 110 personām (ar papildvietām).
  • Svētku burvībai un skaistumam telpu dekorēšanu un galda dekorus,
  • Svētku papildinājumam piedāvājam profesionālu svētku rīkotāju (arī pēc jūsu izvēles), kurš būs jūsu svētku sirds – sagatavos svētku scenāriju, ielūgumus, atraktīvi un profesionāli vadīs vakaru, nolīgs jūsu iecienītos mūziķus un māksliniekus, rosinās svaigas idejas. Viesu jautrai sagaidīšanai vai mičošanai svētku programma ar Madonas novada tautas tradīciju zinātājiem.
  • Svētku svinību izklaides daļai nākamajā dienā pikniks muižas dārzā vai pie lauku pirts, SPA centra apmeklējums, lauku pirtiņa ar siltā ūdens baļļu.
  • Aktīvai atpūtai – katamarāni, koka airu laivas, krokets, mini golfs, pļavas volejbols, kā arī galda spēles.
  • Īpaši Jaunlaulātajiem, rīkojot kāzas Mārcienas muižā, – romantisks Jaunlaulāto numuriņš vai atsevišķa mājiņa – Kalēja māja, kur par svētku noformējumu parūpēsimies mēs.

 

 Mārcienas muižas SPA piedāvā lieliskus romantiskos piedāvājumus, SPA atpūtas programmas jaunlaulātajiem, kāzu jubilejām un citiem svinīgiem notikumiem.

Jūs varat paļauties uz mūsu profesionālajiem banketu rīkotājiem – mēs nodrošināsim jums visu iespējamo, nepieciešamo, sākot no audio video tehnikas un beidzot ar telpu dekorēšanu un augsta līmeņa māksliniekiem, pilna servisa apkalpošanu. Ilgu gadu pieredze šajā jomā ļauj mums to solīt.

Mārcienas muiža ir gatava uzņemties pilnu jūsu svētku organizāciju, tie būs svētki tieši jums – sarīkoti ar atbildības sajūtu un vienotu stilu, lai jūs ietaupītu gan nervus, gan naudu.

Labprāt rīkojam arī izbraukuma banketus ar pilnu galdu servēšanu un apkalpošanu.

Līgavām iesaka