Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu dāvanas

Kāzu dāvanas jaunajam pārim iemieso dāvinātāju draudzīgo attieksmi un simbolizē laimes vēlējumus. Kāzu dāvanas jāmeklē īpaši rūpīgi, lai tās atbilstu konkrētajam pārim. Interesantas kāzu dāvanas nepieciešams pasniegt ne tikai jaunajam pārim, bet arī vecākiem un vedējiem.

Oriģinālas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Kāzu dāvanas jaunajam pārim nereti prasa izdomu un arī oriģinalitāti. Oriģināla un ilgtermiņa kāzu dāvana jaunajam pārim būs, piemēram, katru mēnesi pāra kāzu jubilejā pasniegt viņiem kādu īpašu dāvanu, piemēram, labu vīna pudeli. Ja runājam par vīna pudelēm, tad šāda kāzu dāvana jaunajam pārim nebūt nav garlaicīga, ja to prot interesanti pasniegt, piemēram, izveidojot personalizētas pudeles etiķetes, uz kurām būtu atzīmēti pāra īpašie mirkļi. Šāda kāzu dāvana būs ne vien oriģināla, bet arī praktiska, papildinot jaunā pāra vīna plauktu.

Lasīt vairāk

Personalizētas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Personalizēt var ļoti daudzas kāzu dāvanas jaunajam pārim – ne tikai ierastās krūzes un citus traukus, bet, piemēram, arī galda piederumus, iegravējot, kura saldējuma karote pieder kuram. Īpaši skaisti izskatīsies, ja galda piederumi būs veidoti no sudraba. Tāpat kāzu dāvana jaunajam pārim var būt izveidota īpašo kuponu kastīte. Izdomājiet īpašus notikumus un pasākumus, kurus gada laikā vēlaties piedzīvot kopā ar pāri. Varianti – kopīgs teātra apmeklējums, brauciens uz Munameģi vai spēļu vakars. Sagatavojiet kuponus katram mēnesim, un izbaudiet gadu kopā.

Kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV var atrast vislabākos kāzu dāvanu piedāvājumus, kā arī padomus, kā izvēlēties kāzu dāvanas jaunajam pārim.

Kāzu dāvanas idejas no Līgavām.lv

Mēs, Līgavām.lv, esam portāls, kur noderīgu informāciju atradīs gan topošie jaunlaulātie, gan viņu ģimenes locekļi un draugi. Pirms kāzām visi ir satraukti un aizņemti ar gatavošanos lielajai dienai, bet, neskatoties uz steigu, ikviens grib atrast oriģinālas dāvanas jaunajam pārim. Līgavām.lv kāzu ekspertu komanda atlasa interesantākās kāzu dāvanas idejas, ko atzinīgi novērtēs cilvēki ar dažādām interesēm un gaumēm.

Sešas idejas dāvanām – praktiski, bet eleganti risinājumi

Kādas ir labākās kāzu dāvanas? Tādas, ko jaunais pāris varēs izmantot kopīgi. Protams, jūs varat sagādāt arī individuālas dāvaniņas līgavai un līgavainim, bet visaugstāk jaunlaulātie novērtēs dāvanas, kas palīdzēs iekārtot viņu pirmo kopīgo mājokli.

Līgavām.lv piedāvā dāvanas idejas, kas patīkami pārsteigs ikvienu pāri. Pievērsiet uzmanību:

  • dizaina traukiem. Ja zināt, ka jaunajam pārim patīk gatavot, uzdāviniet viņiem elegantu un oriģinālu keramikas vai stikla trauku komplektu;
  • interjera dizaina piederumiem. Mazas detaļas piešķir eleganci jebkurai telpai, tāpēc dāviniet oriģinālas vāzes, nelielas stikla vai koka figūriņas, izrotātas paplātes un galdautus;
  • gultas veļai. Tā ir nepieciešama ikvienai ģimenei, un kāzas ir īstais laiks, lai pasniegtu izsmalcinātu gultas veļas komplektu no zīda, satīna vai lina. Tas var būt izšūts pēc pasūtījuma, ar jaunā pāra monogrammu, mežģīnēm un volāniem vai latviskām rakstu zīmēm.

Kāzu dāvanas var būt arī nelielā izmērā, kas ir īpaši svarīgi, ja esat uzaicināti uz svinībām ārzemēs.

Līgavām.lv piedāvā šādas idejas dāvanām:

  • koka aksesuāri. Moderns līgavainis novērtēs koka tauriņu, aproču pogas, kaklasaites saspraudi;
  • mājas tekstils. Salvetes, galdauti, dvieļi noderēs ikvienā mājā, bet elegants tekstila dizains un augstākās kvalitātes materiāli piešķirs dāvanai stilu;
  • kosmētiskie dāvanu komplekti. Kāzu dāvanas, kas patīkami smaržo, būs ikvienas līgavas favorīts. Oriģinālai dāvanai izvēlieties dabisko kosmētiku skaistā iepakojumā.

Dalieties priekā ar kāzu viesiem un pasniedziet oriģinālas dāvanas

Arvien populārāka kļūst tradīcija sagādāt nelielas dāvaniņas arī jaunā pāra vecākiem un kāzu viesiem.

Dāvanas vecākiem kāzās

Tas ir lielisks veids, kā izrādīt rūpes un cieņu pret vecāko paaudzi. Interesantas dāvanas kāzu viesiem var būt:
  • eko-kosmētika. Smaržīgas ziepes, lūpu balzami, vannas bumbas – kosmētikas nozarē idejas dāvanām ir neskaitāmas. Šādas dāvaniņas īpaši novērtēs līgavas draudzenes;
  • atmiņu kastes. Tās ir ideālas dāvanas vecākiem kāzās, jo skaistās, pēc individuāla pasūtījuma uzšūtās kastēs viņi varēs glabāt kāzu fotogrāfijas, apsveikumus, līgavas plīvuru;
  • saldumi. Nevar kļūdīties, pasniedzot vecākiem trifeļu kasti. Vēl labākam iespaidam pievienojiet saldumiem oriģinālu koka dekoru ar pateicības vārdiem.

Līgavām.lv ir ideāla vieta, kur smelties kāzu dāvanas idejas, – viss jaunākais un interesantākais ir apkopots vienuviet. Ja jums ir nepieciešama dāvana kāzu jubilejā vai jaunlaulātajiem, ar Līgavām.lv palīdzību noteikti atradīsiet īsto. Lai jūsu svētkos ir tikai oriģinālas dāvanas, kas paliks atmiņā!