Sūtīt ziņu Irina Maskaļenko


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Bērnu un bērnu preču fotogrāfs - veidoju stilistiskās reklāmas bildes

Bērnu fotogrāfija

Es cenšos bērnu 'noķert', nevis iepozēt, jo nekas nav labāks par dzīvām emocijām un iemūžināto mirkli. Procesā, ar bērnu, piedzīvojam iztēlotu scenariju, vai nu tas būtu rūķītis, kas zem eglītes pako dāvanas, vai saimniece virtuvē, kas vecākiem gatavo ēdienus, utt.

Mani iedvesmo citam cilvēkam absolūti ikdienišķas un parastas lietas. Es novēroju dzīvi apkārt, un, to, ko es redzu, parādu arī savās fotogrāfijās.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam piedāvāju lina apģērbus fotosesiju laikā, tas ir ērti vecākiem, nav speciāli jāpērk apģērbs, otrkārt, lina apģērbs ideāli der mazuļiem, jo tas ir ērts un bērnam nekas netraucē fotosesijas laikā.


Darbs ar bērnu preču zīmoliem

Katru reizi, saņemot uzdevumu un strādājot ar jaunu produktu, izpētu zīmola konceptu, ja tāds jau ir. Palīdzu to izstrādāt, veidojot vizuālo saturu. Bildēs atdzīvinu un padaru par galveno varoni pašu produktu, kā arī organizēju fotosesijas ar bērniem, kuriem piedāvāju Latvijā pazīstama zimola IK Happy Anna lina apģērbus.

Darbs ar katru jaunu produktu ir patīkams izaicinājums manai iztēlei

Dabai tuvs un brīvs bērns

Kā fotosesija notiek? Iegrimstu bērna pasaulē un tajā iztēlojos kādu priekšmetu, kuram ir jaizveido reklāma. Brīvā atmosfērā es veidoju skaistas un stilistiski harmoniskas bildes. Man ir tuvs eko stils, viss dabīgais, kā arī kantri stils. Dabai tuvs un brīvs bērns ir manu bilžu varonis. Mums apkārt atrodas milzīga bagātība. Daba mums sniedz vienreizējus dekorus un neaizmirstamus skatus. Daudz ko no dabas es izmantoju fotosesijās un dekorācijās, izmantoju augus, ziedus un citus dabas dotus materiālus.

Citi pakalpojumu sniedzēji