Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Irina Maskaļenko


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Bērnu un bērnu preču fotogrāfs - veidoju stilistiskās reklāmas bildes

Bērnu fotogrāfija

Es cenšos bērnu noķert fotogrāfijā, nevis iepozēt, jo nekas nav labāks par dzīvām emocijām un iemūžināto mirkli. Procesā ar bērnu izdzīvojam iztēlotu scenāriju -vai tas būtu rūķītis, kas zem eglītes pako dāvanas, vai saimniece virtuvē, kas vecākiem gatavo ēdienus, utt.

Mani iedvesmo citam cilvēkam absolūti ikdienišķas un parastas lietas. Es novēroju dzīvi apkārt un to, ko es redzu, parādu arī savās fotogrāfijās.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam piedāvāju lina apģērbus fotosesiju laikā, tas ir ērti vecākiem, nav speciāli jāpērk apģērbs, otrkārt, lina apģērbs ideāli der mazuļiem, jo tas ir ērts un bērnam nekas netraucē fotosesijas laikā.


Darbs ar bērnu preču zīmoliem

Katru reizi, saņemot uzdevumu un strādājot ar jaunu produktu, izpētu zīmola konceptu, ja tāds jau ir. Palīdzu to izstrādāt, veidojot vizuālo saturu. Bildēs atdzīvinu un padaru par galveno varoni pašu produktu, kā arī organizēju fotosesijas ar bērniem, kuriem piedāvāju Latvijā pazīstama zīmola IK Happy Anna lina apģērbus.

Darbs ar katru jaunu produktu ir patīkams izaicinājums manai iztēlei.

Dabai tuvs un brīvs bērns

Kā fotosesija notiek? Iegrimstu bērna pasaulē un tajā iztēlojos kādu priekšmetu, kuram ir jāizveido reklāma. Brīvā atmosfērā es veidoju skaistas un stilistiski harmoniskas bildes. Man ir tuvs eko stils, viss dabīgais, kā arī kantri stils. Dabai tuvs un brīvs bērns ir manu bilžu varonis. Mums apkārt atrodas milzīga bagātība. Daba mums sniedz vienreizējus dekorus un neaizmirstamus skatus. Daudz ko no dabas es izmantoju fotosesijās un dekorācijās, izmantoju augus, ziedus un citus dabas dotus materiālus.Foto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKOFoto: IRINA MASKAĻENKO