Pirmo gadu ar mums

PETITE KINGDOM

Daibes iela 29, Mārupe

Jaunā iela 12, Piņķi, Babītes pagasts

+371 25718181

www.petitekingdom.com

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu PETITE KINGDOM


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Bērnu iztēlei nav robežu, tādēļ bērniem pietiek tikai ar izciliem produktiem. Petite Kingdom koncepta veikalā sastapsi zināmākos bērnu apģērbu un rotaļlietu zīmolus no Eiropas, kas spēj radīt unikālus trīs dimensiju aplikācijas uz apģērba.

Rotaļlietas atdzīvinās bērnu iztēli realitātē.

Ilgtspējīgi, dabai draudzīgi bērnu apģērbi un rotaļlietas neliks vilties pēc to kvalitātes un dizaina. Petite Kingdom lapā ir atrodams blogs, kurš atklāj noslēpumus, ko ražotāji pielieto izgatavojot bērnu preces. Pievienojies Petite ģimenei un audz kopā ar mums!


Petite Kingdom piedāvā

Bērnu apģērbi, aksesuāri, apavi un rotaļlietas 0-10 gadiem. Zīmoli no Spānijas, Vācijas, Lielbritānijas, Francijas, Dānijas, Nīderlandes un vēl. Viss ir pieejams noliktavā!


Izgatavošanas veids

Bērnu rotaļlietas izgatavotas Lielbritānijā, Francijā, Zviedrijā no 100% FSC koka un gumijkoka. Krāsotas ar netoksiskām krāsām. Pērc 1 rotaļlietu, un ražotājs iestādīs 1 koku!

Bērnu apģērbi ražoti no organiskas kokvilnas, ko audzē zemnieki un kuru izcelsme ir izsekota un stingri uzraudzīta. Kokvilnas iegūšanas procesā netiek pievienotas ķimikālijas, tādēļ apģērbi ir īpaši mīksti. Virsdrēbes ir ražotas no pārstrādātās plastmasas un bērna apģērbs ir draudzīgs ne tikai pašam bērnam, bet arī videi! Frugi apģērbu iepakojums ražots no kukurūzas cietas, kas lieliski pārstrādājas komposta kaudzē pēc to izmešanas. Apģērbi ir Eiropā šūti, roku darbs.


Piegāde / Iegāde

Pasūtījums tiek izsūtīts 1 darba dienas laikā no veikala noliktavas Latvijā un ar iespēju izņemt preci noliktavā – Mārupē vai caur piegādi sākot no 12h-3 darba dienām izvēloties savu iecienītāko kurjeru. Eiropā piegādē ir līdz 5 darba dienām. Bezmaksas preču atgriešana, atsaucīga klientu apkalpošanas komanda!


Cenas

  • Rotaļlietas sākot no 5 eiro -250 eiro;
  • Apģērbi un apavi no 7 eiro līdz 150 eiro.

Petite Kingdom interneta veikalā sastapsi atlaides bērnu precēm un rotaļlietām -70% sezonas izpārdošanā.

Seko līdzi jaunumiem, jo Petite Kingdom komanda vienmēr sagādā lieliskus pārsteigumus!
Citi pakalpojumu sniedzēji