Sūtīt ziņu Studija Forest of Dreams


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Telpas skaistākajiem svētkiem, pasākumiem vai ikdienas iekrāsošanai!

Forest of Dreams piedāvā maģiski skaistas telpas, kur nosvinēt jūsu mazā lolojuma svētkus! Studija atrodas pašā Rīgas centrā, taču nost no cilvēku burzmas. Telpas ir piemērotas līdz 30 cilvēkiem  15 bērniem un 15 pieaugušajiem), vecums, kurā visvairāk novērtē studijas piedāvājumu ir 2 – 8 gadi!

Studijā ir padomāts par visu, lai vecākiem gan pirms, gan pēc ballītes ir mierīgs prāts. Svētku uzburšana no A līdz Z – piedāvājumā ietilpst gan galda klāšana, gan dekorēšana, gan tēmas uzburšana, animatora sarunāšana, meisterklašu piemeklēšana, baloni, ielūgumi un dāvaniņas viesiem. Jums tikai jāatnāk un jāvēro kā bērnu acīs mirdz prieks! Nemazāk svarīgs brīdis – pēc ballītes, paņemat dāvanas un dodaties mājās tās izsaiņot! Nekādas nekārtības, netīru trauku un “aizsēdējušos” viesu – Ticiet, tas ir to vērts!


Katru pasākumu izrunājam individuāli, pielāgojam katra vēlmēm, vajadzībām, iespējām!

Ja līdz svētkiem ilgi jāgaida, studija piedāvā iespēju – ATVĒRTIE apmeklējumi, kad ir iespēja nākt rotaļāties kopā ar citiem bērniem un varbūt pat iegūt jaunu labāko draugu? Vecākiem tikmēr brīvbrīdis pie kafijas krūzes. Lai uzzinātu, kad ir nākamais ATVĒRATAIS apmeklējums – seko studijas sociālajiem tīkliem!

Studija primāri ir domāta bērniem, taču te notiek arī dažādas meisterklases pieaugušajiem, vecmeitu ballītes, “baby shower” svētki un pieaugušo dzimšanas dienas, jo kas gan var būt labāks kā veiksmīgi izvēlēta telpa, kur VISIEM viesiem ir ērti?

Citi pakalpojumu sniedzēji