Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KāZU & KOPDZīVES GRāMATžURNāLS NR. 14 - 1

Priecājamies paziņot, ka iznācis jaunais LĪGAVĀM kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls!

  • Noformējot pasūtījumu, aizpildiet sekojošu informāciju – vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, un norādiet, kādu žurnāla vāku vēlaties. Izvēlieties sev tuvāko Omniva vai DPD pakomāta adresi un veiciet apmaksu. Jautājumu gadījumā rakstiet info@ligavam.lv. Brīdī, kad tiks veikta apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ!
  • Aktuālo DPD Paku Skapju un Omniva tīkla sarakstu varat redzēt šeit
  • Klātienē iegādājies kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1
  • Preses tirdzniecības vietās šeit

Ar šo grāmatžurnāla numuru vēlamies ienest Grieķijas sauli Latvijas rudenī, lai iedvesmotu siltām, atbrīvotām un nesteidzīgām kāzām

Grāmatžurnāls būs lielisks palīgs un iedvesmas avots pāriem un kāzu nozares profesionāļiem. Kāzas ir vēl kas vairāk par skaistiem svētkiem – tās atspoguļo jūsu mīlestības stāstu, jūsu personības un vērtības, tādēļ stāstām par veidiem, kā oriģināli un neatkārtojami svinēt šos burvīgos svētkus. Stāstām arī par jaunākajām vēsmām kāzu nozarē un aicinām uz apzinātāku kopā būšanu un pašizaugsmi.

Ielūkojies grāmatžurnāla lappusēs

Sapņaini mirdzošā fotosesija Izdzīvot sevi aicina atgriezties pie sevis, savām jūtām un noskaņoties ieniršanai mīlestības, attiecību un kāzu tēmās turpmākajās žurnāla lappusēs.

Piedāvājam pakavēties vasaras sajūtās ar saulaino stila fotosesiju Grieķijā un interviju ar radošo pāri – režisori Lauru Grozu un bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu.

Līgavas & līgavaiņa dzīvesstils

Pievēršamies arī posmam, kurās romantiskas attiecības pārvēršas laulībā, apskatot bildinājumu kā simbolisku žestu attiecību attīstībā.

Zane Ozoliņa rakstā Šaubas pirms kāzām. Vai ir pamats uztraukties? runā par pretrunīgajām sajūtām un domām, kas mēdz piezagties gaidot lielo dienu, un skaidro šo šaubu patiesos iemeslus.

Kāzu plānošana

Žurnāla lappusēs sadarbībā ar kāzu nozares profesionāļiem apskatām kāzu plānošanas praktiskos un psiholoģiskos aspektus. Iluta Piternika no kāzu aģentūras MintDeco raksta par to, kā sastādīt oriģinālu kāzu dienas plānu, bet Inga Bērziņa no kāzu aģentūras Bannte palīdz izvēlēties kāzu konceptu. 

Taču Ieva Simanoviča sniedz praktiskus padomus, kā mazināt uztraukumu kāzu dienā.

Kāzu svinības

Grāmatžurnālā LĪGAVĀM pievēršamies ne tikai pasaules jaunākajām aktualitātēm kāzu modē un noformējumā, bet arī rādām arvien jaunus veidus, kā svinēt kāzas oriģināli un autentiski, atspoguļojot pāra īpašo stāstu un dzīves ritmu, piemēram, salaulājoties divatā, bet lielākas svinības rīkojot pēc laika, vai sarīkojot kāzu fotosesiju ārzemēs. Par to lasi Jūlijas Pumpes no kāzu aģentūras Caramel Events rakstā Svētkiem ir jābūt. Kāzu svinības pēc gada un zvēresta atjaunošanas svinības un Oksanas Špakovas no kāzu aģentūras Kāzu Feja rakstā Kāzu fotosesija ārzemēs – vai realizējams sapnis?.

Stils & mode

Turpinām stāstīt, kā kāzas svinēt mūsdienīgi, taču izceļot gan līgavas, gan līgavaiņa personību. Viens no efektīvākajiem līdzekļiem, kā to panākt, ir oriģināla kāzu apģērba izvēle. Gūsti iedvesmu kāzu tērpa izvēlei rakstos par kāzu kleitu, kas atbilst tavai iekšējai dievietei, un mūsdienīga līgavaiņa tēlu.

Kopdzīve

Lai gan ir būtiski rūpīgi gatavoties kāzām un tās svinēt krāšņi, nevar aizmirst arī par attiecību kopšanu un izaugsmi gan katram atsevišķi, gan kopā visā pārējā laikā.

Ieva Simanoviča rakstā Divine feminine & masculine. Sievišķais & vīrišķais iepazīstina ar ikvienam sasniedzamo dievišķo dziļāko būtību.

Bet Zane Ozoliņa atgādina un skaidro, cik svarīgi ir saglabāt sevi, esot attiecībās.

Kāzu stāsti

Noslēgumā piedāvājam smelties idejas no desmit reāliem stāstiem no visdažādākajām kāzām. Itālijas noskaņas turpina būt aktuāla kāzu tematika un, kā apstiprinās pāru pieredzē, tās iespējams piedzīvot gan trīs dienu ilgās kāzās Itālijā, gan saulainās kāzās Toskānā, gan uzburt tepat Latvijā. Klasiskas vērtības nezaudē aktualitāti, tādēļ stāstām par elegantām kāzām Rūmenes muižā, bohēmisku 10 gadu kāzu jubileju Nordeķu muižā un krāšņām svinībām Šveicē. Ielūkojāmies arī dzīvespriecīgās fotogrāfes kāzās un jauno arhitektu pašu radītos svētkos. Bet žurnālu noslēdzam ar starptautiskām kāzām Rīgā un kāzām kā mīlestības festivālu.