Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Runā, ka velns slēpjas detaļās. Teicienā ir liela daļa patiesības, jo detaļas patiešām ir nozīmīgas, īpaši tik svarīgā notikumā kā kāzu diena. Gatavojoties kāzām un domājot par lielajām lietām – kleitu, ēdināšanu, kāzu torti un izklaidēm, nevajadzētu aizmirst arī padomāt par detaļām, kas kāzu dienu padarīs vēl īpašāku. Bez tām iespējams varētu iztikt, bet pavisam noteikti nevajadzētu!

Līgavām.lv atgādina par septiņām kāzu must have detaļām!

1. PIRMĀS PALĪDZĪBAS KOMPLEKTS KLEITAI!

Tieši tā – KLEITAI! Nevar noliegt, ka rāvējslēdzēji mēdz ieķerties, pogas noplīst un sarkanais vīns vai košā lūpukrāsa izcelties uz baltās krāsas kleitu, tādēļ, lai nekristu panikā, ja kaut kas neparedzēts atgadās, jau pirms kāzām sagatavojiet pirmās palīdzības komplektiņu kleitai – adatu ar diegu, kas atbilst kleitas krāsai, traipu tīrītāju, dezodarantu, smaržas un salvetes. Uztici to vedējmātei vai kādai no līgavas māsām, lai nepieciešamības gadījumā šīs lietas būtu pie rokas. Ja runājam vēl par kleitu, tad kāzu drudzī vajadzētu atcerēties arī par kleitai piemērotu apakšveļu, kas noteikti jau laikus jāpiemēra un jāsaprot, kā tā izskatīsies zem kleitas, un, ir ļoti svarīga kāzu detaļa!

detaļas kāzās
Apakšveļa: AMORALLE

2. RĪTA PUCĒŠANĀS TĒRPS!

Neviena līgava nevēlēsies saņemt bildes no fotogrāfa, kur pa māju staigā mīļākajā izdilušajā t-kreklā. Kāzu pucēšanās rīts ir īstais laiks, lai padomātu par skaistas rītakleitas iegādi. Ja kāzu rītā esat kopā ar vedējmāti, līgavas māsām vai draudzenēm, tad var padomāt par kopīgiem aksesuāriem, kas bildes padarīs dzīvīgākas un skaistākas. Tās var būt vienādas rīta kleitas visām draudzenēm, kas lieliski kalpotu arī kā pirmskāzu pateicības dāvana viņām par klātbūtni un atbalstu visa ceļa garumā.

detaļas kāzās
Foto LIENE PĒTERSONE / kāzu rīkotājs Bannté | skaistiem svētkiem

3. PALDIES DĀVANAS VECĀKIEM, VIESIEM UN LIELĀKAJIEM PALĪGIEM!

Precoties svarīgi atcerēties, ka līdz šai dienai jūs visticamāk nenonāktu bez savu ģimeņu un tuvāko cilvēku atbalsta. Kāzas ir īstais brīdis, kad pateikt PALDIES arī viņiem. Tādēļ vakara gaitā noteikti vajadzētu ieplānot brīdi, kad pasniegt kādu pateicības dāvanu vecākiem, vedējiem un citiem iesaistītajiem. Piemēram, kaut ko simbolisku līgavas draudzenēm un līgavaiņa draugiem par brīnišķīgāko pirmskāzu ballīšu noorganizēšanu.

detaļas kāzās
Foto: MY PRINT

4. PIRMĀS NEPIECIEŠAMĪBAS LIETU GROZIŅŠ DĀMU ISTABĀ!

Viesi, jo īpaši dāmas, novērtēs, ja papildus padomāsiet par viņām. Pirmās nepieciešamības lietu groziņš tualetē būtu patīkams žests. Tajā iekļaujot, piemēram, plāksterus, zobu birstes, košļājamo gumiju, dezodarantu, vates kociņus, matu ķemmi, higiēnas lietas un pretodu līdzekli, ja kāzas notiek brīvā dabā. Viesi jutīsies īpaši gaidīti un patīkami iepriecināti, ka par viņiem ir padomāts.

detaļas kāzās
Foto:GUROM

5. PERSONĪGAS DETAĻAS DEKORĀCIJĀS!

Pat, ja savā kāzu dienā dekorācijas esat uzticējuši pieredzes bagātākajiem profesionāļiem, noteikti vajadzētu padomāt par personīgām detaļām – vai tās būtu ar jūsu iniciāļiem apdrukātas salvetes vai, piemēram, personalizēta kokteiļu karte, kam paši esat izdomājuši nosaukumus un kopā ar bārmeni saskaņojuši dzērienu sastāvdaļas.

detaļas kāzās
Foto: LINDA LAUVA / kāzu rīkotājs CHOCOLATE EVENTS

6. TĒRPU VIZUĀLĀS DETAĻAS!

Lai jaunlaulātie un vedēji izskatītos saskaņoti, jau laikus vajadzētu padomāt par aksesuāru pasūtīšanu. Līgavainim un vedējtēvam tās visticamāk būs ziedu piespraudes, vedējmātei tā varētu būt skaista rokassprādze no ziediem. Tāpat nevajadzētu aizmirst par puķu meitenēm – arī viņai var izveidot pieskaņotu aksesuāru, piemēram, matu rotu.

detaļas kāzās
Floristika DIZAINA PARKS / Foto LIENE PĒTERSONE / kāzu rīkotājs Bannté | skaistiem svētkiem
detaļas kāzās
Floristika DIZAINA PARKS / Foto LIENE PĒTERSONE / kāzu rīkotājs Bannté | skaistiem svētkiem

7. VIESU GRĀMATA!

Kāzu diena paskries ātrāk, kā gribētos, tādēļ, lai skaistās atmiņas saglabātu pēc iespējas ilgāk, der atcerēties par viesu grāmatu! Tajā var lūgt viesiem gan ierakstīt novēlējumus, gan salīmēt no Polaroid kamerām vai fotobūdā iegūtās bildes! Tās būs lieliskas atmiņas, ko saglabāt un gadu gaitā aplūkot!

detaļas kāzās
Foto: MY PRINT

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: LIENE PĒTERSONE, LINDA LAUVA


Lasi arī: PERSONALIZĒTAS KĀZAS – SĀKOT AR TEMATIKU, BEIDZOT AR ĪPAŠI ORGANIZĒTU FOTOSESIJU

Citi Raksti